Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka : okres Přerov

Příroda
Výlety
Zvířata

Nevím jestli jste z vesnice, ale všimli jste si jak ti ptáci krásně zpívají?

Hudba
Vaření

Hledám muže ne ženatýho na setkávání pravidelné pisálci nepište ,

Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Rád bych poznal obyčejnou, štíhlou, milou a pohodovou černovlásku ( černovláska není podmínkou) ve věku 35 až 59 let, ve které bych našel kamarádku, přítelkyni a milenku. Mimo jiné jsem motorkář.

Po několikaletém pobytu v cizině, jsem se vrátil zpět do ČR. Následoval konec 10ti letého vztahu a trvalo delší dobu, než jsem si vyčistil hlavu. Jsem chlap co ví co chce a v životě nic jen tak nevzdám. Hledám veselou, vášnivou ženu s chutí do života, která chce být hýčkaná, milovaná a budovat plnohodnotný vztah. Bavím se výlety, jízdou na kole, společenskými akcemi, a nejen to vše, bych chtěl nadále prožívat se svou budoucí partnerkou.

Je tu holka nebo žena ktera ma rada sex? Na veku nezalezi ja kluk 31 let odpovim všem

Rád bych potkal sympatickou, usměvavou slečnu do pohody i nepohody.............. ženu se smyslem pro humor....někoho, s kým se budeme doplňovat, ladit a souznít.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Beroun
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 43 let
Praha
Muž | 35 let
Ostrava

Mladší muž, který hledá starší baculku. Rád bych s tebou zažil intimní a krásné věci. Jsem pohledný, 25 let. Miluji baculky.

Z důvodu nedostatku seznamovacích možností jsem zvolil seznamku. Rád bych se seznámil se starší zralou ženou zralou od ( 65-80 ), který by se také chtěla seznámit. Jsem romanticky založený muž, trochu snílek i realista, mám rád povídání u kafíčka, výlety, filmy o přírodě, moc nesportuji atd. Pokud vám nevadí, že partner budu o trochu mladší ( mám 43 let ) a bude mít zájem se seznámit. Bude rád, když odepíšete. ZN. Věk je jenom číslo. Jsem z okolí Hranic na Moravě a všude sedá dojet aute

Nezávazně vážně, nikdy neříkej nikdy, každý má nějaké důvody, komunikace je nejdůležitější, hou

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Krnov
Žena | 46 let
Praha
Žena | 42 let
Praha
Žena | 40 let
Praha