Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka

Pokud jsi laděná do sportovna než do zápecnictví a je ti plusminus pětačtyřicet, pokud na dovolenou raději na hory než k moři, pokud jsi se ocitla ve vzduchoprázdnu a hledáš směr odkud se znovu nadechnout, pokud bys ještě jednou v životě chtěla zažít ten jedinečný průlet vesmírem, nebo udělat ještě jeden životní přemet, tak dej vědět.

Musíš mít ráda Beskydy, protože v nich žiju, můžeš být chudá jako kostelní myš, ale musíš být inteligentní. Neměla bys být o moc vyšší než 175cm, protože tak nějak to mám já.Nemusíš být zrovna jako Jennifer Aniston, na baculky ale nejsem a víš jak to je, bez vzájemných sympatií to jiskřit nezačne. Tvé děti mám rád, ale když jich bude 10 a více, tak to už asi nedám. A líbilo by se mi tak 40 plusminus 5 let.Co bys z toho měla? Život na krásném místě a čerstvém vzduchu s přímým výhledem na Lysou.

Třeba se ti taky rozbil život na padrť ze dne na den, třeba máš ráda Beskydy a ráda běháš, nebo na kole jezdíš na Lysou a třeba si pak můžeš představit, že by jsi měla přítele, který zrovna kousek od Lysé trvale žije a podniká, který nehledá flirt, ale někoho, vedle koho by strávil zbytek života, nečeká, že mu do života přineseš peníze, jen čeká, že jsi sympatická, inteligentní, je na tebe spoleh a máš tak do 45 let Třeba vůbec neexistuješ, ale z čeho by pak všecky ty seznamky žily, že..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Brno
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Žena | 42 let
Praha
Žena | 24 let
Ostrava