Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Benešov

MužVážně 40 let Benešov

TOP  14.7.2020

Rád bych poznal fajn ženu, ve věku zhruba 35 až 45 let. Zpočátku na psaní zpráv.. a po té, i k reálným schůzkám. Jsem pohodář bez závazků, normální postavy..Těším se na Tvou odpověď

MužVážně 28 let Benešov

TOP  13.7.2020

Ahoj, zajímala by mě odpověď na otázku, jestli ještě v dnešní době existuje slečna, která dokáže ocenit to, že chlap nepije alkohol, nekouří a místo chození po barech, klubech a diskotékách, jde radši pracovat na zahradu nebo se projít do přírody. Místo chození do hospody, si jde radši stavět vlastní dům a místo stěžování si, do jaké nudné práce chodí, dá radši výpověď a začne podnikat v tom co ho skutečně baví. Pokud nějakou takovou slečnu znáš, ozvi se. Moc rád tě poznám. Lukáš :)

Seznamka je možnost poznat jiné lidi, které by za jiných okolností nikdo neměl šanci poznat. Proto jsem tu i já, který se oproti většině tady snaží najít to reálné a ne tu hledat své nereálné sny. Takže drobnou, sympatickou, příjemnou s pochopením přítelkyni bych uvítal. Třeba to máš podobné, nechceš nic bořit a cítíš, že v dlouhodobém vztahu ti cosi chybí nebo chceš zkusit experimentovat. Není nic jednoduššího, než to probrat. Trocha té zdravé změny a svého tajemství do života patří.

MužVážně 41 let Benešov

TOP  12.7.2020

Je těžké najít někoho s podobným životem. Více si můžeme napsat a nebo říct třeba u kafe...

Hledám kamarádku na projížďku na motorce já 56. Pokud máš zájem a chuť, napiš mi. Přijedu pro tebe a můžeme vyrazit. Jsem snad pohodový muž a s rozumem. Venku začíná být hezky, tak by to mohlo být fajn. Ideálně BN, A, PZ, PH, PB, BE, KL .

Hledám touto cestou sympatickou kamarádku - spolucestovatelku se smyslem pro humor na občasné poznávací výlety po Evropě, především do oblasti Středozemního moře. S cestovkou nebo bez, záleží na domluvě. Nechci zbytečně platit za druhé lůžko.

Dobrý den přeji. Jmenuji se Luděk a vzhledem k tomu že jsem pracovně vytížen jen s volnými víkendy. Hledám k sobě kamarádku, přítelkyni, ženu, abych zas měl pro co žít. Život není jen o práci. Rád bych poznal ženu se kterou bych se nenudil, která umí pohladit, připomenout, uvařit, ale půjde do kina, na výlet a třeba na kolo. Nehledám jen postelové dobrodružství, ale férový vztah bez zbytečně hysterie. Hezký den. L.Hledám hodnou a slušnou dívku s dobrým srdcem, která také touží to srdce zaplnit láskou. Přál bych si potkat člověka, který se mnou bude sdílet všední i nevšední chvíle, prožívat radost..., ale neotočí se zády v nesnázích a totéž bude očekávat i ode mě. Hledám obyčejného člověka, kterému není cizí důvěra, věrnost nebo ohleduplnost.