Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Čáslav

Ahoj :) Jsem tu proto, že věřím, že stále existuje slečna, která hledá to samé, co já - vážný vztah, nic na jednu noc. V krátkosti o mně - Studuji na VŠ, hraji v kapele, celkově je pro mě hudba srdeční záležitost. Když ven, tak plavat, potápět nebo jen tak do přírody, ale i PC hry, filmy a seriály jsou fajn. Jsem starostlivý a obětavý kluk, který nenechá nikoho ve štychu. Snažím se být tolerantní, nikdo není dokonalý :) Nějaké rozumné dojíždění mi nedělá problém. Budu moc rád, když se ozveš :)

Ahojky rád bych chtěl najít už konečně protějšek která nebude kouřit a skoro ani pít alkohol a děti nejsou překažkou .Už mě nebaví chodit samotního do kavárny a nebo chodit na procházky do přírody . Ně co omě je mi 42 let jsem střední postavy a nekuřák a alkohol občas a jsem upřímný a pracovití . A věk partnerky 25 - 40 Středočesky Kraj ...Petr

MužVážně 37 let Čáslav

TOP  25.6.2020

Hledám ženu k vážnému seznámeni.

MužVážně 36 let Čáslav

TOP  24.6.2020

Najdu zde milou, hodnou, upřímnou a nesobeckou dívku, které bych mohl každý den vykouzlit úsměv na tváři a být jí oporou ? Která mně bude brát takového jaký jsem stejně tak jako já ji ? Ozvi se. Rád si alespoň popovídám.

MužVážně 32 let Čáslav

TOP  22.6.2020

Ahoj, hledá se spřízněná duše, se kterou se budu moci podílet o dobré věci a vzájemně se podržet, když nám bude špatně. Je mi 31 let, VŠ, nekuřák, bez závazků, rád chodím na výlety, sportuji (brusle, kolo, badminton, kolo, ferraty). Jsem optimista, který věří že zde najde lásku se kterou bude moct založit rodinu.

MužVážně 54 let Čáslav

TOP  19.6.2020

Hledam nezadanu k važnemu seznameniAhoj, hledám maminu s dítětem nebo s dětmi...na společné akce. Nejlépe z okolí Čáslavi.

ŽenaVážně 35 let Čáslav

TOP  6.6.2020

Ahoj, nesnáším lhaní a faleš. Ráda poznám kamaráda na pokec a co z toho bude ukáže čas ...

Nehledám tu jen jednorázový sex, rád bych poznal někoho s názorem a smyslem pro humor