Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Čelákovice

Kino
Hudba
Turistika
Příroda
Výlety

Hledam prijemnou, štíhlou az plnoštíhlou ženu do 66 let na lásku, výlety, kino a vše co se dá dělat ve dvou.Najdeme se?Praha-východ okoli Brandys nad Labem, Čelákovice, Nymburk.

Hledám milou slečnu či maminku s dětmi, která má ráda přírodu, výlety, kolo, lyže, trochu dobrodružství...které chybí objetí, pohlazení, pozornost, vlídné slovo...která má hlavu i srdce na svém místě...na nic si nehraje a sama hledá to co já - šťastný život ve dvou, který budeme oba chtít společnými silami budovat :-)...která hledá vztah s mužem, který má své zásady, své sny a otevřené srdce pro svůj protějšek :-).

život je nevyzpytatelný, ale já se stále nevzdávám......ráda bych potkala vtipného a věrného nekuřáka. Na odpovědi bez fotky nereaguji.

Hledám sympatickou, milou, trošku "nenormální" ženu štíhlé postavy, která už také nechce být sama. Jsem pro každou hloupost, miluju přírodu, hory, zvířata - hlavně papoušky , kolo, relax. Třeba tady někde si a nevíme o sobě, tak zkus napsat.

Hledá se slečna, která ví co od života chce, je alespoň trochu sportovně založená a není s ní nuda. Já 25, sportovec, pracující student. Víc se dozvíš, když napíšeš :)

Prirozena a usmevava , pozitivni a slusna - ONA - ktera ma chut napsat at nevaha a skusi to ..a jednou uvidime jestli se uvidime ..

Doba koronaviru mne dostala. Nikam, nikdo, doma. Nechci zestarnout sama. Dítě odrostlo. Vnoučata nikde. Chci ještě tančit, bruslit, lyžovat, jezdit na výlety s někým kdo má jiskru v očích, a ta chemie tam je také. Zkusím to teď, najde se?jsem Karel čestný chlap dodržují zásady a pravidla a upřímnost respektují názor partnerky a snazim se jí vyhovět ve všem jsem kuřák ale zas nepiju alkohol mám rád pořádek a čistotu žiju sám jen dva pejsky mám jsem zabespečen a minulost mám vyřešenou nemám k nikomu závazky chci přítelkyni do nepohody s výhodami vše si mužem říct z očí do očí buď přeskočí nebo né i to je řešení jsem zdravý a silný chlap jednám vždy férově nesnáším lež chci ženu které nevadí můj věk Ve dvou má život smysl Karel

Wow, kocoure, nejsi komunistický revolucionář? Cítím blížící se povstání své spodiny! Hledám kaktus, který mě opíchá.

Ahojky, chtěl by se mnou někdo plácy plác? Chtěl bych dostat od pořádného chlapa.