Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Evropa : Češi v zahraničí

Mam dům , suv, kolo, lyze, běžky, pohorky, canu a.j jsem 74, fit, financne zajisteny, mluvim nekolik reci a umim se pohybovat ve spolecnosti! Hledam sportovne zalozenou zenu ktera ma hodne casu se kterym si muze nalozit jak chce a chce si jeste uzit zivota!!! Projednem se na kole treba na Šumavě a pak se uvidi!

ŽenaEvropa 30 let Rakousko

TOP  20.4.2020

Hledám muže žijícího ve Vídni ve věku 35-45 let, ze začátku k dopisování a později se uvidí.

MužEvropa 49 let Praha

TOP  31.3.2020

I have a lot of free time nowadays, someone here to practice English, German, Spanish or Italian via skype? Age not important. Zurzeit habe ich viel Freizeit. Kann hier jemand Englisch, Deutsch, Spanisch oder Italienisch via Skype plaudern? Hoy en día tengo mucho tiempo libre, alguien aquí para practicar inglés, alemán, espanol o italiano a través de Skype?

MužEvropa 36 let Norsko

TOP  22.3.2020

Najdu dívku, ženu Češku nebo Slovensku která žije v okolí Trondheim. Rád bych podnikl společné výlety, sport nebo jen tak popovídat. Možná dojdeme i dále

MužEvropa 59 let Rakousko

TOP  17.2.2020

Laska se koupit neda.Muzeme ji dostat nebo darovat.Darce hleda darkyni.

MužEvropa 48 let Praha

TOP  29.1.2020

Hledám někoho na courání, kecáni, pití, psaní a všechnoDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha

ŽenaEvropa 57 let Rakousko

TOP  18.1.2020

Hledam zabavneho muze "mit Format", se sirokym obzorem, ktery rad cestuje, za ucelem pratelstvi a nepravidelnych setkani u sklenicky dobreho vina. Ziji ve Vidni, rada se bavim a skoro vse me zajima. Najde se takovy ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha