Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kanada : Češi v zahraničí

I am an older man from US, living in Hradec Kralove. I have a odd request, I have young friends coming to Vancouver British Columbia to go to Greystone College. They are starting first year University. What I am looking for is some one with a kind spot to give them a little help with settling in & advice on how the culture works. Could be man, woman, or better family, If you know any Canadians that would be willing to help Please tell them Both know English, he knows some French HELP PLEASE!
Ahoj jmenuji se Lucie a je mi 40let.Jsem silnější postavy a mám dve děti 9 a 20let.Jsem zdravotnice. Ráda bych žila v cizině. Jsem sobestacna, pracovitá, ráda vařím.. Kolo, voda, kino, zahrádka.. Vše kolem rodiny.. Ráda bych našla muze tolerantního, oddanyho rodině.. Budu se těšit na odpověď, Lucie
Ziju 50 km od centra Toronta,chtel bych se seznamit s cechoslovackou z okoli.Odepisu vsem.
Hledam verici Pentecostal Faith bezdetnou zenu v Calgary, Kanada. Pokrtenou Duchem Svatym, ktera se modli v jazycich podle 1 Kor 14 kap. Prednost znalost anglictiny. Dekuji.
Hledam verici Pentecostal Faith zenu v Calgary, Kanada. Pokrtenou Duchem Svatym, ktera se modli v jazycich podle 1 Kor 14 kap. Prednost znalost anglictiny. Dekuji.