Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Česká Lípa

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Fitness
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám inteligentního sympaťáka, který miluje přírodu a zvířata, žije život naplno a není s ním nuda.

Hledám partnerku pro trvalý vztah, s vyřešenou minulostí a dostatkem času. Plusový bod pro mě - jsem normální. Vážně ! Není v tom žádný háček. Hledám někoho, kdo má ve svém životě pořádek, a má smysl pro humor. Nemohu změnit lidi kolem sebe, ale můžu se pokusit o to, kdo bude vedle mě. snad se jednou v mém životě objeví někdo, díky kterému pochopím, proč mi to nevyšlo s někým jiným...

Hleda se žena která by šla dnes na plaž do Hamru. Rychle seznámení je taky fajn:-).. Stačí napsat zprávičku.

Ahoj, rád bych se seznámil se starší, bezdětnou ženou tak do 45-let toužící po vážném vztahu, lásce, partnerovi, který ji nikdy nepodvede a vždy jí ve všem vyhoví. Mně je 32.

Příští týden mi bude 45 a já bych si moc přál poznat ženu-slečnu na vážný vztah, popř. přátelství. Jsem sice samotář, ale samota mě nebaví a nechci být sám. Jsem celkem normální chlap do pohody i nepohody. Mám rád výlety, procházky, turistiku, zvířata, hudbu. Můžeš být z města či vesnice. Nehledám služku, kuchařku, sponzorku. Pokud jsi domácí a rodinný typ, ozvi se. Na odpovědi bez fotky nebudu odpovídat. Také se tu neskrývám. Očekávám férové jednání. To samé nabízím.Ahojky jmenuji se Šimon a moc rád bych se tu seznámil se sympatickou ženou na vážný vztah.

Hledám někoho na vážný vztah. Kdo bude mít podobné zájmy. Jezdit na hrady a zámky po ČR. Rád si popovídá společně, někam vyrazí, nevadí mu být mezi lidmi. Chce společně trávit čas. Třeba spolu někam vyrazit o dovolené. Chce mít děti do budoucna. Nebýt jenom sám. Mít společný život ve dvou nebo časem ve třech. Jsem svobodná, bezdětná, bude mi 30 let. Najde se tu někdo s podobnými zájmy? Prosím jenom o vážné odpovědi.

holka co má ráda fitko, výlety, kino, procházky atd... 20-30 let klidně napiš, jsem pro každou srandu :) preferuji českou lípu lidem bez fotky neodpovídám instagram denishertrampf klidně můžeš napsat i tam :)