Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Český Krumlov

Hezký den :)).... Hledá se muž, výška 180+........ Najdu?

Svobodny 34 let hleda zenu 40+ na nezavazne schuzky.. Pritahuji me starsi zeny, pokud tu jsi a hledas mladsiho milence, budu se tesit na odpoved.

Ahoj , Hledám touto cestou ženu k vážnému seznámení . Moc Rád bychpoznal slečnu , ženu , maminku ve věku od 25 do 45 let . Můžeš být z jihočeského kraje nebo z Českého Krumlova a z Českých budějovic pokud si padneme do oka klidně přijedua časem uvídíme co dál . Nehledám krásu ani dokonalost , jediné co od tebe požadují je upřímnost.

Ahoj najdu tě :-) jen vážně a s fotkou Dík

Hledám muže se kterým nebude problém se zasmát, popovídat si , vyrazit na procházku nebo výlet.Mám ráda přírodu, zvířata, společnost, procházky, ráda cestuju.. alkohol si občas dám.Zatím stále vdaná, ale s manželem nežiju. Mam dvě děti (1, 5 + 4 roky) takže závazky mám. Nejsem dokonalá, ale jsem obětavá, dokážu si vážit maličkostí a nehledám dokonalost ani krásu. Nenávidím lež, faleš a přetvářku.

Najde se tu nějaká slečna, maminka co by chtěla kluka co ví co chce? Má smysl pro rodinu a je věrný pokud ano ano neváhej napsat. Pak uvidíme co dál.

Rád bych vedle sebe přemýšlivou , umělecky založenou , impulzivní , nebojácnou slečnu :) Miluju rodinu , focení, hry, hudbu, , zvuk a vše kolem něj Nesnáším lež, faleš , přetvářku a samotu.Hledám holku 16-25, která by chtěla dát lekci tance bez hudby. Č. Krumlov a okolí

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám parťačku a doufám, že najdu tady. Nemusíš být princezna. Buď normální, inteligentní, obyčejná. Nehledám sponzora a ani sponzor nebudu. Pokud máš děti tak nevadí. Máš-li ráda přirodu, sem tam nějaký ten výlet, kolo, procházky. Jsi vítána. Poslouchám tvrdší muziku tak pokud ti to nebude vadit, budu rád když se přidáš na nějaký ten koncert. Jsem z Českých Budějovic ale když budeš z okolí nevadí. Těším se na odpovědi. Tomáš

Aho, Hledám ženu nebo dívku, maminku, která nechce být samá. A hledám vážné seznámení moc rád poznám tvé krásné děti, a chce najít lásku, štěstí . Pokud tady je taková žena která si toho všeho umí upřímně vážit strašně rád ji poznám a věnují své srdíčko. Nezáleží mi na věku ani na vzhledu, hledám tebe.