Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Brno

MužNa hory 54 let Brno

TOP  12.10.2019

Hledám partnerku, která by se ke mně hodila a společně k cestování, sportu i kultuře po kontinentech a také u nás, na hory, k moři. Jsem štíhlý, VŠ, 180cm, sportovec, nekuřák.

Ahoj, hledám fajn kamarádku na trávení voného času.Je mi přes 60.let mladšího vzhledu a jsem z Brna. Foto pošlu na meil

Někdo z Brna a okolí na pravidelnější výlety na koloběžce:)? Ideálně do přírody, lesnické zpevněné cesty/cyklostezky, uvítám i tipy na výlety, protože teprve začínám a znám jich jen pár..Ráda bych výletovala do doby, než napadne sníh (takže do ledna minimálně:) Pokud by se ozval nezadaný nekuřák, byla by to nádhera:)

ŽenaNa výlet 40 let Brno

TOP  10.10.2019

Co si vyjet na nějaký odpočinkový víkend, proste jen zrelaxovat hlavu i tělo a nic neřešit. Příroda, tanec, vino a hlavně smysl pro humor by k tomu mohli výrazně přispět :-)

Chci pokračovat v cestování po mnoha místech světa a u nás a rád bych s milou, vzdělanou partnerkou

MužK vodě 63 let Brno

TOP  9.10.2019

Rád bych poznal kámošku, která ráda šnorchluje po korálových útesech a vnímá jejich krásu.Trochu romantiky, trošku dobrodružství a hlavně všeobecná pohoda....Tom

MužNa výlet 54 let Brno

TOP  5.10.2019

Která žena má ráda cestování a ráda by se mnou cestovala, sportovala, chodila za kulturou, obdivovala se přírodě, kultuře, architektuře a třeba i historii? Hledám partnerku z JM, i pro život.VŠ 54/179/78Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 19 let
Praha
Muž | 65 let
Zlín

Hledáme spolucestujícího (60+) na průběžné cestování k moři.

Ahoj, najdu tu nějakou stejně ulítlou parťačku/parťáka na lowcost cestování? Nemám zájem válet se týdny na pláži a cpát se 5x denně v hotelu až k prasknutí. Láká mě dobrodružství, kdy si sbalíte batoh a prostě vyrazíte třeba i stopem neznámo kam :D Parťáka do nepohody, pozitivního.. někoho s kým je sranda. Miluju hory a přírodu, ale i města a památky. Na věku ani bydlišti asi moc nezáleží.. každopádně mně je 25 a jsem z Brna.

MužNa výlet 49 let Brno

TOP  2.10.2019

Hledám ženu z Brna nebo okolí na společný víkend v druhé polovině října někde ve wellness v ČR? Místo vybereme společně, nebo můžeme i ve všední dny.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 51 let
Brno
Muž | 34 let
Liberec
Muž | 48 let
Kladno