Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužNa hory 49 let Olomouc

TOP  13.2.2020

Štíhlá VŠ? A dobrá lyžařka k tomu?

ŽenaNa hory 34 let Praha

TOP  13.2.2020

Zdravím všechny nadšené lyžaře a snowboardisty! Jedeme s naší partou 18.-22. března lyžovat do Jasné na Slovensko. V tomto termínu bývá pěkné počasí a malo lidí. Dokonce i počasí se nám umoudřilo a vypadá to, že sněhu bude dost. Ubytko je v apartmánech včetně polopenze. Jsme otevřená a přátelská parta kamarádů a rádi přivítáme nové lidi. Vždy jede pár nových lidí, co nikoho neznají. Bereme lyžaře všech věkových kategorií. Vítáni jsou i rodiče s dětmi.

Našla by se tu sympaťačka na společné aktivity v roce 2020 (výlety, cestování, kultura)?

Muž, jazykově vybavený, pracující dříve mnoho let v zahraničí, hledá ženu přiměřeného věku, nejlépe "rentiérku" (to slovo se mi líbí). Nemám rád zimu tady (cca říjen až březen), chybí mi sluníčko, rád bych hlavně tuto dobu trávil mimo ČR. Mám nyní spoustu volneho času.

ŽenaNa výlet 34 let Jičín

TOP  13.2.2020

Najde se tu fajn kluk/chlap na výlety, kino, .... Hledám kamaráda, spřízněnou duši a později třeba přítele, partnera - to bych nechala osudu ?? Podmínkou je mít rád psy (ten můj, je součást mé osoby) a přírodu, takže žádný pecivál ?? Pro více info si napište. Ivet

MužNa hory 40 let Náchod

TOP  13.2.2020

Rád bych pozval příjemnou a aktivní slečnu, ženu na pár dní dovolené v Jeseníkách někdy na začátku května. Ozvi se a doladíme to.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Fitness
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám ženu, která stejně tak jako já, nemá s kým cestovat. Na dovolené, eurovikendy, výlety. Popřípadě i jiné aktivity. Své foto mohu poslat na email.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Žena | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 66 let
Zlín

MužK vodě 66 let Kolín

TOP  11.2.2020

Rád bych někam za teplem, hlavně k vodě, popř. i jinam (např. pobytově poznávací zájezd a pod..). Jsem VŠ, nekuř., již v důchodu, nyní už déle z venkova. Tvůj stav nerozhoduje. V případě zájmu o sobě napiš. Děkuji.

MužNa výlet 50 let Praha

TOP  12.2.2020

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. Aktuální akce jsou běžky na Šumavě 21-23.2. a sněžnice v Jizerkách 6-8.3. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

ŽenaNa výlet 40 let Praha

TOP  12.2.2020

Na Šumavě sněží a my vyrážíme se single partou na běžky a sjezdovky. Nenech si ujít super příležitost potkat spoustu sportovně založených protějšků najednou a přidej se na víkend 21.-23.2. Na akci přihlášeno více žen, takže skvělá příležitost pro chlapy. Nemáme žádné věkové omezení. Více informací do mailu nebo v odpovědi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Žena | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 50 let
Rakovník