Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

ŽenaK vodě 50 let Praha

TOP  12.2.2020

Ahoj, někdo do termálů?

ŽenaK vodě 54 let Beroun

TOP  12.2.2020

Ahoj, hledám někoho, kdo by jel se mnou na prodloužený víkend do Itálie - Riva del Garda, konec srpna 2020, doprava vlastní. Nesháním milence!

Vyrazil bych v létě na přehradu nebo řeku, mám nafukovací kajak a stan pro dva.Žena ve věku 25 až 50.Okresy Olomouc, Hradec Králové, Pardubice a Brno.

MužNa výlet 41 let Praha

TOP  12.2.2020

Ahoj, hledám kamarádku/parťačku přiměřeného věku (20 - 40) na občasné cyklovýlety a horskou turistiku nejen v ČR, v létě spojené i s odpočinkem na fkk plážích. V zimě rovněž turistika, dále pak lyžování, skitouring apod. :-) Žádné "vedlejší úmysly" opravdu nemám, jsem ženat, nicméně na zmíněné koníčky jsem takříkajíc sám a občas by u toho člověk i s někým pokecal :-)

Ráda cestuješ a není to jenom do rezortu? Já také hledám někoho na společné cesty. Nezadaná, z Prahy, nekuřačka, aktivní a především žádná panenka z cukru, co se rozpadne při prvním dešti. O mojí maličkosti více na profilu.

Dobré ráno, měl by někdo zájem jako spolucestující vyrazit v červenci last minut, all inclusive na některý z řeckých ostrovů s mým 6 letým synem, odlet z Prahy, v místě možno zapůjčit auto k průzkumu okolí, cenová kalkulace cca 15.000, - Kč na 7-10 dnu. Nejlépe také s dítětem, je jedno zda muž či žena. Pokud má někdo zájem, ozvěte se, byť to vypadá, že je to brzo:-)MarieDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Havlíčkův Brod
Žena | 49 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 66 let
Zlín

Hledá se prima kamarád , možná i víc na výlety pěšky, autem, vlakem po Čechách i k sousedům, občas také letadlem k moři. Podnikavý s lehce dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, flexibilní v čase i prostoru. Příroda, památky, kultura, moře, voda, hory, dobré jídlo a pohoda. Tak co?

MužPo Evropě 40 let Praha

TOP  10.2.2020

Ahoj, sympatická holka na cestování, sport, výlety, volný čas...?

MužNa výlet 62 let Chrudim

TOP  11.2.2020

Hezký den, hledám sympatickou, pohodovou přítelkyni, raději nekuřačku. Občas jezdím, zatím sám, na jednodenní, nebo víkendové výlety po republice. Hlavně na různá hezká místa v přírodě, na památky, výstavy... Pokud máš čas a doma to máš bez problémů, jezdi se mnou.... Jsem finančně a téměř časově nezávislý. Nehledám sponzora ani zlatokopku... Možná časem, při vzájemných sympatiích, najdeme společných zájmů víc...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 58 let
Praha