Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužPo Evropě 37 let Praha

TOP  19.2.2020

V novém roce si přeju opustit na chvíli svůj prostoročas se zajímavou ženou. Jsem zvyklý cestovat sám, pracovně se občas dostanu na různá místa a užívám si to jako vzácné chvilky času pro sebe a pozorování světa z jiného úhlu. Kdybych našel parťačku na stejné vlně, mohl by z toho být příjemný inspirativní zážitek pro oba. Představuju si mladší, velmi inteligentní a zvídavou holku. Umím se postarat. Prostořekost, specifický smysl pro humor, neortodoxní názory či zájmy nejsou vada! :-)) Těším se!

MužNa výlet 47 let Praha

TOP  19.2.2020

krásný je na jaře Řím.....a rád tě o tom přesvědčím...zanech telefon

MužK vodě 68 let Praha

TOP  19.2.2020

Gran Canaria - Maspalomas v březnu 2020, 10 dní. Přidá se milá štíhlá žena? Apartment mám zajištěný, náklady za let, apartment a auto na celou dobu ca. 12.000. Těším se na odpovědi pokud možno s fotografií. Podrobnosti telefonicky a případně na Skypu. Zdraví Jaroslav.

MužK vodě 67 let Zlín

TOP  19.2.2020

Někam k moři na moc zajímavý last min? Jela-li bys a také nemáš s kým, ozvi se!

Hledám štíhlou, atraktivní nudistku na letní dovolenou na Kanárských nebo Baleárských ostrovech (Formentera), případně v jiné destinaci. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš i smysl pro humor, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy.

MužNa hory 55 let Brno

TOP  19.2.2020

Ahoj také sportovkyně, hledám vzdělanou partnerku pro trvalý vztah a současně bych s Tebou rád jel nyní na lyže a užíval si sluníčka, modré oblohy, krásných výhledů a samozřejmě lyžování na jiskřivém sněhu. (něco víc o mně v profilu)

Hledám pohodovou, pohlednou ženu, která by mě dělala společnost na relax. pobytu do hotelu na Křivklátsku v době 17.-19.5. Nic za to nepožaduji a nic si neslibuji, pouze momentálně nemám s kým jet a termín už nelze změnit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Zlín
Muž | 27 let
Brno-venkov
Muž | 48 let
Praha
Muž | 35 let
Liberec

MužNa hory 46 let Praha

TOP  18.2.2020

Ahoj, někdo na běžky víkend 22-23.2.2020 ? klidně odjezd v pátek večer. Jezdím klasiku, cca 25-45 km den dle terénu, preferuji Jizerky nebo Šumavu. Auto mám, mohu někde vyzvednout.

Hledám sympatickou, upřímnou, věrnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí. Která dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu. Hledám dívku, která má vůli citlivě budovat plnohodnotný vztah založený na rodině a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Beroun
Muž | 46 let
Náchod
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 41 let
Praha