Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaPraha

MužNa kole 62 let Praha

TOP  28.2.2020

Ahoj Rád bych ještě poznal kamarádku a někam občas cestovat i k moři a tak, do divadla také někdy, ale neobejdu se bez pobytu v přírodě každý den, pobývám dlouhou dobu v roce na Šumavě ( běžky, kolo, i plavání i pěší vycházky, ale umírněně každý den). Je asi nutné, abys byla stejně zaměřena. Mám se asi dobře, protože mám více času a podmínky se tomu věnovat. Jsem introvertní povahy, ani společnost více lidí nevyhledávám. Nejsem bavič, ale mám hodně rád humor. ( vdovec, 180cm)

MužNa hory 47 let Praha

TOP  28.2.2020

hledám ženu na společné lyžování a poznávání...

ŽenaNa výlet 34 let Praha

TOP  28.2.2020

Najde se tady pohodar se smyslem pro humor na spolecne vylety z Prahy?

MužNa výlet 29 let Praha

TOP  28.2.2020

Hledám parťačku/parťáka na občasné jednodenní výlety. Prostě sebrat batoh a vyrazit po svých, vlakem... náročnost tak, jak se nám prostě bude toho dne chtít ;) Nejde mi jen o výlet, ale prostě cestou se klíďo stavit na kafe, čaj, pivo... a u toho třeba v klidu popovídat o radostech i těch temnějších místech všedních dní ;) Tomáš

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  28.2.2020

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 40 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto.

MužNa výlet 58 let Praha

TOP  27.2.2020

Rád bych pozval za účelem seznámení sympatickou mladší ženu na wellnes víkendový pobyt do některého lázeňského města nebo kamkoliv dle vzájemné dohody . Jsem pohodový a seriozní muž středních let, stále ještě aktivní. Ozvi se prosím a domluvíme se. Vše seriozně.

ŽenaK vodě 50 let Praha

TOP  27.2.2020

Někdo do termálů? Uvítám společnost., zeny či muže, ale preferuji samostatné bydlení. Ano pánové...do termálů, nikoliv do postele :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Žena | 44 let
Ostrava
Muž | 41 let
Praha

MužK vodě 62 let Praha

TOP  25.2.2020

Hledám kamarádku do termálů v Maďarsku.Nejlépe konec března.

MužNa výlet 62 let Praha

TOP  25.2.2020

Jsem ženatý SŠ, 61/195/100 z Prahy. Hledám kamarádku z Prahy či širokého okolí, věk ani stav nerozhodují, k občasným setkáním, k trávení volného času, výletům, párkrát do roka společnou tří až pětidenní dovolenou někde v ČR. Vše jen ve všední dny. Prostě relax ve dvou, klid, popovídání, společné zážitky. Sex by byl prima bonusem, ale není podmínkou.

Najde se někde fajn příjemná pohodová žena, která se cítí sama, ráda se baví, má sklon k všestranným zálibám a chtěla by to opravdu změnit ? Jsem nezadaný, mladšího vzhledu, s kterým je si co říci. Rád rekreačně sport, turistika ...Někoho, kdo už ví co chce a nechce tady na seznamce trávit věčnost ! Zkus napsat. Foto na požádání zašlu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 58 let
Praha