Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Praha

Kino
Hudba
Knihy
Běh
Turistika
Výlety

Štíhlou ženu, která má občas dlouhé víkendy, ráda se někam podívá a má co říci. No ano, chci se doživotně seznámit, jen to ale nechci dělat v té správné rubrice tak strašně moc prvoplánově... :-).

Kino
Umění
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledá se prima kamarád , možná i víc na výlety pěšky, autem, vlakem po Čechách i k sousedům, občas také letadlem k moři. Podnikavý s lehce dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, flexibilní v čase i prostoru. Příroda, památky, kultura, moře, voda, hory, dobré jídlo a pohoda. Tak co?

MužPo Evropě 36 let Praha

TOP  23.8.2019

Hledám parťačku, která se přidá 25.10. - 28.10. na prodloužený víkend do destinace v Evropě. Doprava letecky, spaní v hotelu. Podniknout výlety, ochutnat dobré jídlo, zažít místní lidi. Přidáš se? Budu se těšit.

Ráda bych pocestovala po Toskánsku s klukem, který rád a dobře řídí. Romantika ubytování, dobré jídlo i pití, krásná krajina.

Ahoj, nejen na výlet, ale i za kulturou, na pokec, na skleničku a vůbec ......na vše možné i nemožné...... hledám volného sympaťáka .

MužPo Evropě 42 let Praha

TOP  24.8.2019

Byla jsi už letos u moře? Ne? Tak šup, sbal si kufr a pojedeme spolu, ještě zbývá poslední týden prázdnin, než ti zase začne škola... Pojedeme v neděli? Nebo v pondělí? Vrátíme se třeba v sobotu nebo v neděli, jak budeš chtít.

Často létám na dovolenou za teplem k moŕi a užívám si tam all inclusive a relax. Protoźe cestuji sám musím ale stále cestovkám připlácet zbytečně navýšení ceny za "single room". Pokud jsi sympatická mladší źena a také řešíš stejný problém, budu rád kdyź se ke mě přidáš a vydáme se někam spolu. Jsem stále aktivní, zabezpečený, pohodový muž. Nehdej prosím v této mé nabídce nějaký postranní záměr. Vše seriozně. Domluvíme se?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 64 let
Brno
Muž | 19 let
Praha
Muž | 40 let
Praha

Dobré ráno, měl by někdo zájem jako spolucestující/ho vyrazit v polovině září last minut, all inclusive na některý z řeckých ostrovů s mým 5 letym synem, odlet z Prahy, v místě možno zapůjčit auto k průzkumu okolí, cenová kalkulace cca 15.000, - Kč na 7-10 dnů. Pokud má někdo zájem, ozvěte se. Marie

Dobré ráno, měl by někdo zájem jako spolucestující vyrazit v polovině září last minut, all inclusive na některý z řeckých ostrovů s mým 5 letym synem, odlet z Prahy, v místě možno zapůjčit auto k průzkumu okolí, cenová kalkulace cca 15.000, - Kč na 7-10 dnů. Pokud má někdo zájem, ozvěte se. Marie

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 19 let
Praha
Muž | 48 let
Kladno