Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : SeznamkaHlavní město Praha

MužPo Evropě 37 let Praha

TOP  19.2.2020

V novém roce si přeju opustit na chvíli svůj prostoročas se zajímavou ženou. Jsem zvyklý cestovat sám, pracovně se občas dostanu na různá místa a užívám si to jako vzácné chvilky času pro sebe a pozorování světa z jiného úhlu. Kdybych našel parťačku na stejné vlně, mohl by z toho být příjemný inspirativní zážitek pro oba. Představuju si mladší, velmi inteligentní a zvídavou holku. Umím se postarat. Prostořekost, specifický smysl pro humor, neortodoxní názory či zájmy nejsou vada! :-)) Těším se!

MužNa výlet 37 let Praha

TOP  20.2.2020

Ahoj, sháním parťačku na společné výlety a výpravy za vodními radovánkami, která miluje vodu natolik, že do ní skočí klidně i v šatech :-) Nestyď se a napiš, pojďme objevit i další záliby a hodnoty, kvůli kterým se životem budeme chtít cachtat spolu ;-)

MužK vodě 37 let Praha

TOP  20.2.2020

Ahoj, sháním parťačku na společné výlety za vodními radovánkami, která vodu miluje natolik, že do ní neváhá skočit třeba i v šatech :-) Nestyď se a napiš, pojďme objevit i další záliby a hodnoty, kvůli kterým budeme chtít cestovat životem spolu ;-)

MužNa výlet 40 let Praha

TOP  20.2.2020

Hledám někoho, kdo by v létě sbalil hamaku/stan a vyrazil někam za dobrodružstvím. Klidně i parta max. 3 lidí. Napadlo mě Moldavsko nebo Polsko.

Hledám fajn kamču na výlety po Praze

MužPo Evropě 40 let Praha

TOP  10.2.2020

Ahoj, sympatická holka na cestování, sport, výlety, volný čas...?

MužZa prací 38 let

TOP  6.2.2020

Dlouho jsem pracoval vAnglii, ted už jen přes léto a už mě nebaví cestovat samotného.Mam zajištěnou práciséfkuchaře na hudebních festivalech.Pojeď se mnou jako servírka(vysoké platové ohodnocení)vše položím no bullshit!a rád všechno zařídímDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Zlín
Muž | 35 let
Liberec

MužK vodě 40 let Praha

TOP  6.1.2020

Hledám kamarádku (věku 50+) pro letní týdenní dovolenou na Krétě. Ubytování na dvoulůžkovém pokoji.

MužNa hory 40 let Praha

TOP  30.11.2019

Pozvu na víkend sympatickou dámu na wellness pobyt, bez jakýchkoli sexuálních nároku. Maximálně jen s požadavkem úsměvu a fajn povídání. Chci pryč z Prahy a trochu si odpočinout. Pojed se mnou.

MužNa výlet 40 let Praha

TOP  7.11.2019

Rad bych zde nasel divku nebo zenu na spolecne cestovani po CR. Vylety, wellness atd. Pokud mas chut, ozvi se.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Zlín
Muž | 35 let
Liberec