Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaHlavní město Praha

Kolo
Turistika
Příroda
Cestování

Hledám partnerku na týdenní pohodovou cyklistiku okolo rakouských jezer nebo na drsné bikové stezky v okolních Alpách. Spaní v penzionu, wellness, koupání dobré jidlo i pití. Přizpůsobím se Ti nejen na kole a budu rád za Tvoji společnost. Jsi zvaná, nic tě to nebude stát, krom týdne dovolené. Můžeš být z celé ČR, schůzka předem nutností. Termín: 28.týden.

Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, hledám partnerku na týdenní wellness dovolenou v rakouských Alpách, začátkem července, plnou sluníčka, koupání a hor. Nech se hýčkat a rozmazlovat na těle i na duši, užij si týden stvořený jen pro Tebe. Můžeme každý den něco podniknout nebo také nemusíme vůbec nic. Nabízí se luxusní turistické i cyklistické trasy, lanovky, jezera i fantastické výhledy. Nesmím zapomenout na dobré jídlo a bublinky nejen ve vaně. Jsi zvaná, nic Tě to nebude stát. Schůzka předem a prosím foto. Celá ČR :-)

Hledám pár veselých lidí, co by rádo dodávkou (Mercedes multivan) po Evropě.

MužNa výlet 43 let Praha

TOP  3.6.2020

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (koronavirus už je na ústupu), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

Která smělá duše vyrazí ve dvou na přelomu roku 2020/21 se mnou za sluncem a dobrodružstvím? ;o)

MužNa kole 46 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, najde se nějaká sympatická parťačka na kolo, turistiku?

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  31.5.2020

Tak nevím, nevím. Za pár týdnů budu mít dovolenou a pořád nemám s kým ject ani kam, tak jsem si řekl že zkusím sem napsat. Najde se zde nějaká třeba i nezadana žena do 45 let, která by me vzala třeba na zámek, na hrad, nebo pod stan? já 48/187/95 praha. Zdeněk. Ps. FotoDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 46 let
Náchod

MužNa výlet 46 let Praha

TOP  30.5.2020

Možná jsi tu jen náhodou..., hezká, štíhlá, komunikativní..., taková, za níž se muž otočí, zadaná, a přesto hledající... Ozvi se pohlednému muži 46/182, VŠ., alespoň krátce. Děkuji.

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  27.5.2020

Ahoj děvčata, tak za pár týdnů tedy přesně, začátkem srpna 2020 mě začíná dvou týdenní dovolená. Už se docela těším ale mám problém, nemám kam ject a nemám s kým ject, máš - li stejný problém ozvy se mě. Třeba něco společně uděláme. Zdeněk s Prahy 48 let.

Hledáme plavcici na plachetnici, přelom září a října, 7 dni, Chorvatsko, veselou, milou, pracovitou, štíhlejší...a plavajici. Více po mailu či tel. Daniel

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 46 let
Náchod