Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka : Čáslav

Ve zvoleném městě jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Společné cestování : Seznamka : okres Kutná Hora

Rád poznám ženu se kterou bych jel životem - ale i jezdil k moří. Napište , čas letí jako zblázněný (odepíši)

Pohodový tolerantní hledá spolucestujícího/cí na poznávací zájezd na ostrov Bali 4.4.-18.4 nebo na poznávací zájezd do Japonska 4.4 - 15.4 2020 více info na ckmayer.cz. Nechci připlácet za ubytování 1/1

Ahoj . Jel bych v zimě válet se někam za sluncem a teplem. Je tady některá, co to asi týden vydrží se mnou a pojede někam se starším kocourem. Pokud opravdu ano, napiš, sejdeme se a vše naplanujem. Jirka 180cm, 49let, něco kilo navíc.

Ahoj holky. Jel bych v zimě válet se někam za sluncem a teplem. Je tady některá, co to asi týden vydrží se mnou doprovodí starýho kocoura. Pokud opravdu ano, napište. Jirka 180cm, 49let, něco kilo navíc.

Najde se tady žena, pohodová, sympatická, která by ráda cestovala do tepla za pohodu, poznáním a to jak po suchu i po vodě. Co má trochu více času. Napiš Honzovi 179 cm, 48 let, trochu kilo navíc. Nejedná se o vážný vztah ani o škemraní o sex.To třeba až časem se uvidí. Hlavně vzájemné sympatie. Ahoj napiš. Pošli mail, popř. telefon, ať domluvíme další.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 52 let
Brno
Muž | 41 let
Praha