Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : SeznamkaMělník

Hledám parťačku na občasné putování po dálkových trasách v ČR i v zahraničí, která by měla čas mimo víkendy a 2- 3 dny, někdy i déle.

Ahoj, rád pozvu milou holku nebo ženu na společnou týdenní dovolenou k azurovému pobřeží poblíž Saint Tropez koncem června. Rád bych Tě poznal do té doby osobně a pokud budou sympatie tak můžeme podniknout i něco dříve. Prosím do 40 let.

MužNa výlet 59 let Mělník

TOP  10.11.2019

Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, bystrou a chytrou, která také má ráda výlety po krásách vlasti i zahraničí, nebo jen tak do přírody, k vodě, jakož i dovolenou u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující. Partnerku, která nehodnotí knihu podle obalu. Nejlépe z Mělnicka a okolí. Jsem VŠ, rozvedený, 58 let, 176 cm vysoký, pohodový muž.


Více inzerátů jsme ve zvoleném okrese nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Společné cestování : Seznamka : Středočeský kraj

Hledám dívku, se kterou bych sdílel výlety do míst, které jsem ještě nepoznal.

Hľadám spolucestujúcu do Chorvatska - ostrov Krk začiatkom júla 2020. Hotel s polopenzií a cesta autom zabezpečená...

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Fitness
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám ženu, která stejně tak jako já, nemá s kým cestovat. Na dovolené, eurovikendy, výlety. Popřípadě i jiné aktivity. Své foto mohu poslat na email.

MužK vodě 66 let Kolín

TOP  11.2.2020

Rád bych někam za teplem, hlavně k vodě, popř. i jinam (např. pobytově poznávací zájezd a pod..). Jsem VŠ, nekuř., již v důchodu, nyní už déle z venkova. Tvůj stav nerozhoduje. V případě zájmu o sobě napiš. Děkuji.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 44 let
Ostrava
Muž | 41 let
Praha

ŽenaK vodě 54 let Beroun

TOP  12.2.2020

Ahoj, hledám někoho, kdo by jel se mnou na prodloužený víkend do Itálie - Riva del Garda, konec srpna 2020, doprava vlastní. Nesháním milence!

Je tu nějaký akční rodič ať už žena či muž a má potomka ve věku +-11 let a vyráží i na prodloužené víkendy, Velikonoce, jakékoliv prázdniny jak do zahraničí i letecky, tak v tuzemsku? A případně vyráží i někdy bez potomka? ??

ŽenaPo Evropě 45 let Kladno

TOP  8.2.2020

jel by někdo v červenci na jih Francie?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 35 let
Liberec