Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Tábor

Na podzim se chystám za teplem, někam k moři, až tady bude zima. Přidá se někdo fajn, kdo nemá rád zimu stejně jako já? Ideálně žena se kterou bude sranda :-)

MužNa výlet 30 let Tábor

TOP  11.6.2019

Ahoj, první víkend v červenci plánuji třídenní výlet do Pootaví, trasa Sušice - Písek. Chtěl by se někdo přidat?

Hledám spolucestovatelku či spolucestovatele 55 - 63 let na letos už spíše kratší poznávací výlety po Česku, Evropě i dál - památky, hory, moře. Např. s využitím akčních letenek, ve vlastní režii i s cestovkou, podle možností.

MužK vodě 52 let Tábor

TOP  4.6.2019

Užít si léto a né zdolávat rekordy při túrách. Prostě válet se kdekoliv u vody, klidně pinknout tenis, ale hlavně klídek, odpočinek, vínko, pivko, prostě relax. Jedno zda vyjedeme na 4 dny nebo dva týdny nebo jezdit jen víkendy, ale léto si užít. Tak to hledá jeden rozvedený, 53 letý, mohu vzít i kamaráda, pokud by jste byli také dvě.

Je tu čas dovolených u moře. I já už se těším na tu úžasnou dovolenkovou atmosféru a na to jak si to budu zase užívat. Poslední roky ale jezdím sám a to není ono. Najde se žena v mém věku, která by si tu pohodu chtěla užít se mnou. Je mi 65 let , jsem dost aktivní, rád poznávám nové kraje, mám rád přírodu, památky a milou společnost. Chtěla bys to zkusit se mnou? Napiš.

Hledám spolehlivého chlapa se smyslem pro humor, který má zkušenosti s cestováním. Ráda se přidám jako kamarádka. Prosím odpvědi s fotem. Děkuji

MužNa hory 54 let Tábor

TOP  26.2.2019

Ahoj, nezkusíme ještě pohodovou jarní lyžovačku????

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha
Muž | 65 let
Brno
Muž | 52 let
Beroun
Muž | 19 let
Praha

MužK vodě 48 let Tábor

TOP  16.2.2019

Ahoj!V červenci chci se svou 12 letou dceru ject k mori přidá se někdo k nám?Na termínu a místu se domluvíme.

MužNa výlet 39 let Tábor

TOP  20.1.2019

Našla by se tu na rok 2019 parťačka na společné výlety a cestování?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha
Muž | 31 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 19 let
Praha