Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka : Plzeň

MužK vodě 44 let Plzeň

TOP  21.7.2019

Koupil jsem si od 9-18.8 pobyt v Chorvatsku na Makarské riviéře (Promajna a okolí). Pokud se v místě bude pohybovat osamělá duše, která by uvítala kamaráda na výlet, pivko apod, ať se ozve. Sejít se můžeme až na místě.

MužNa výlet 44 let Plzeň

TOP  19.7.2019

Najde se nějaká žena na společný výlet na Šumavu dne 11, nebo12, nebo, 13 v srpnu? Má představa zeleznorudsko nebo se operativně domluvíme, , doprava z Plzně zajištěna ..foto zašlu ve vzkazech..

ŽenaNa výlet 46 let Plzeň

TOP  29.5.2019

Také rádi občas někam vyrazíte?

MužPo Evropě 47 let Plzeň

TOP  22.4.2019

Ahoj všem , kteří mají pocit, že je třeba někam vypadnout a vyčistit si hlavu !! . Plánujete únik mimo současnou uspěchanou , přepracovanou realitu ? Já ano ! . Hledám mladší parťačku na únik z reality s dostatkem času na cestování. . Těším se … a odepíšu všem.!

ŽenaNa výlet 49 let Plzeň

TOP  30.3.2019

NAJDE SE FAJN KAMARAD NA CESTOVANI BUD S KOLEM NEBO SE PSAMA, AUTO MAM. sms MI NEFUNGUJE.

Sháním kamarádku na dovolenou do Egypta Marsa Alam, termín začátek června, cca 12 dní. Upřednostňuji klidnou a relaxační dovolenou, sluníčko, moře a šnorch s krásným podmořským světem. Nejlépe hotel Shams , je to průměrný hotel s dobrými službami a nádherným podmořským světem, želvy, dugong, atd.., již 2x jsem tam byla a byla jsem spokojena.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Praha
Žena | 50 let
Praha
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 48 let
Brno