Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaBrno

Rád bych našel štíhlou, atraktivní nudistku na společné trávení volného času u vody u nás ale jak to okolnosti dovolí snad i v zahraničí. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš i smysl pro humor, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy.

Hledám nudistku štíhlé postavy zatím na slunění někde v přírodě a u vody u nás a pokud se otevřou hranice, tak můžeme spolu odjet k moři třeba na celé prázdniny. Vše hrazeno. Odkud jsi a kolik je Ti let pro mě není důležité, slušnost, spolehlivost a upřímnost ano. Těším se na Tvoji odpověď s fotem.

MužNa výlet 36 let Brno

TOP  22.3.2020

Ahoj, hledám tady nějakou kamarádku na výlety, nebo jako parťačku na spolujízdu. Jezdím s náklaďákem a ve dvou by se nám lépe jelo. Potřebuji společnost, jelikož mi chybí někdo na povídání. Pochopitelně spolu vyrazíme až potom co se ta důchodová reforma CoViD 19 ztratí. Do té doby se můžeme trochu poznat. Můj kontakt je .

MužNa výlet 40 let Brno

TOP  19.3.2020

Planuji o víkendu vyrazit do přírody. Zn. s rouškou

MužK vodě 50 let Brno

TOP  19.3.2020

Rozvedeny, s vyřešenou minulosti, vtipný, pohodový, usměvavý, empaticky by si rád našel trosku sportovní ženu, která má ráda rekreační sport, cestovaní, kino, divadlo, termální lázně a vše krásné co život nabízí....jsem možná trochu náročný, ale to co hledám i nabízím :-)

Budeme spolu cestovat kdekoliv tam, kde budeme chtít? V pěkném partnerském vztahu poznávat cizí kraje, historii, architekturu, lidí a zajímavosti zemí?

ŽenaNa kole 53 let Brno

TOP  12.3.2020

Ukládám lyže a přecházím na kolo. Máte chuť se někdo z Brna přidat?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Muž | 35 let
Liberec
Muž | 62 let
Praha

Ahoj! Hledám slečnu do 26 let která by začátkem července 2020 semnou vycestovalo do Kanady a to přímo do Calgary. Cca na 12 dní :-) pro více informací napiš a budeš překvapená proč by si semnou měla jet ;-) Zdá se to jako finančně náročné a pravě proto napiš a dozvíš se víc! Zajisté musí být mezi námi nějaké sympatie! ;-) S pozdravem Tomáš

MužNa výlet 54 let Brno

TOP  7.3.2020

Čas utíká a my tiše stárneme jak jdou roky – OVIDIUS.................................... .....Dokud žiješ je třeba doufat ………………… – CICERO................................... ........Když žiješ poctivě, nedej na slova zlých lidí – CICERO................................ Zima už končí, jaro je za dveřmi, jen ženu do té padesátky z Brna a zóny 510, co by se mnou ráda toulala přírodou, odpočívala v okrasné zahradě s býkem po padesátce tu hledám úplně marně.Milda

ŽenaNa kole 53 let Brno

TOP  7.3.2020

Jela bych letos na nějaký cyklozájezd s odjezdem z Brna. Přidá se někdo z Brna?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany