Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Brno

MužNa výlet 38 let Brno

TOP  13.10.2019

Pojeďme na výlet! Načepuju plnou nádrž, zapíchneme prst do mapy a můžeme jet. Jsem kamarádský, nekonfliktní, se zájmem o historii, architekturu a rád fotografuju.

Ahoj, v období od 1.11 - 25.11 chci odcestovat za teplem. Kdo se ke mě přidá? Délka pobytu 10 - 20 dní nejlépe. Uvítám nápady typu Bali, Safari v Africe, ale případně i dovolenou s CK.

Někdo z Brna a okolí na pravidelnější výlety na koloběžce:)? Ideálně do přírody, lesnické zpevněné cesty/cyklostezky, uvítám i tipy na výlety, protože teprve začínám a znám jich jen pár..Ráda bych výletovala do doby, než napadne sníh (takže do ledna minimálně:) Pokud by se ozval nezadaný nekuřák, byla by to nádhera:)

ŽenaNa výlet 40 let Brno

TOP  10.10.2019

Co si vyjet na nějaký odpočinkový víkend, proste jen zrelaxovat hlavu i tělo a nic neřešit. Příroda, tanec, vino a hlavně smysl pro humor by k tomu mohli výrazně přispět :-)

Ahoj, najde se tu někdo pohodový, usměvavý, kdo by rád na výlet, na kolo, do přírody, na túru, do sauny, na welness, na tanec či do divadla, do kina nebo i zrelaxovat k moři?

ŽenaNa výlet 40 let Brno

TOP  23.8.2019

Hledám fajn človíčka na poznávací výlety, procházky přírodou. Klidně se můžeme domluvit i do kina, do divadla.... :) Budu ráda za příjemnou společnost. :)

ŽenaNa výlet 39 let Brno

TOP  13.8.2019

Ráda poznám ženu 35-45 let pro pravidelné saunování nejen v zimě. Pokud miluje i nenáročnou turistiku do 20km, bude to fajn. Omlouvám se, ale nehledám lesbu. Jen člověka společných zájmů.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 37 let
Hradec Králové

Čauec, hledám někoho rozumného ve věku 39 let a víc na výlet na ferraty do Rakouska. Hm? :)

Hledám kamaráda (35 - 48 let) na procházky a výlety po Tišnově nebo v okolí Tišnova.

MužNa kole 38 let Brno

TOP  13.7.2019

Ahoj, chceš strávit příští víkend v přírodě nebo u vody, s batohem nebo na kole? Pokud ano a jsi sympatická holka, budu rád, když se ozveš :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 40 let
Praha