Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaBrno

Kolo
Turistika
Příroda
Cestování

Hledám partnerku na týdenní pohodovou cyklistiku okolo rakouských jezer nebo na drsné bikové stezky v okolních Alpách. Spaní v penzionu, wellness, koupání dobré jidlo i pití. Přizpůsobím se Ti nejen na kole a budu rád za Tvoji společnost. Jsi zvaná, nic tě to nebude stát, krom týdne dovolené. Můžeš být z celé ČR, schůzka předem nutností. Termín: 28.týden.

Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, hledám partnerku na týdenní wellness dovolenou v rakouských Alpách, začátkem července, plnou sluníčka, koupání a hor. Nech se hýčkat a rozmazlovat na těle i na duši, užij si týden stvořený jen pro Tebe. Můžeme každý den něco podniknout nebo také nemusíme vůbec nic. Nabízí se luxusní turistické i cyklistické trasy, lanovky, jezera i fantastické výhledy. Nesmím zapomenout na dobré jídlo a bublinky nejen ve vaně. Jsi zvaná, nic Tě to nebude stát. Schůzka předem a prosím foto. Celá ČR :-)

MužNa výlet 47 let Brno

TOP  29.5.2020

nechtěla by některá fajn ženská vypadnout z domu na 2 dny na výlet po čechách? Mám i trochu práce ale můžem si to užít. Všechno hradím, sympatie, pohoda, bez konfliktu. úterý-čtvrtek 2-4.červen??

MužPo Evropě 47 let Brno

TOP  24.5.2020

Nabízím cesty obytným autem po Evropě. Honza

MužNa kole 45 let Brno

TOP  20.5.2020

Muž z Brna hledá kamarádku na kolo do 40let. Nerad jezdím sam...

MužNa hory 44 let Brno

TOP  19.1.2020

Hledám štíhlou ženu na pěkné lyžováníDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 46 let
Náchod

MužK vodě 48 let Brno

TOP  10.12.2019

Ženu, 50+, s časem hlavně v dopoledních hodinách, plavání a občas i wellness, nepravidelně. Nejlépe Vinohrady a blízké okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod
Muž | 48 let
Praha