Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Brno

MužNa hory 49 let Brno

TOP  16.10.2019

Rozvedeny, s vyřešenou minulosti, vtipný, pohodový, usměvavý, empaticky by si rád našel trosku sportovní ženu, která má ráda rekreační sport, cestovaní, kino, divadlo, termální lázně a vše krásné co život nabízí....najdu Tě?

MužNa výlet 49 let Brno

TOP  2.10.2019

Hledám ženu z Brna nebo okolí na společný víkend v druhé polovině října někde ve wellness v ČR? Místo vybereme společně, nebo můžeme i ve všední dny.

MužNa výlet 49 let Brno

TOP  17.9.2019

Hledám ženu z Brna nebo okolí na společný víkend někde ve wellness v ČR? Místo vybereme společně, nebo můžeme i ve všední dny.

Ahoj. Jsem aktivní muž, který rád cestuje a sportuje. Hledám fajn příjemnou partnerku, kamarádku, přítelkyni pro společné cesty a zážitky kamkoliv. ...

MužK vodě 49 let Brno

TOP  4.9.2019

Začátkem října bych rád odletěl na týden do Egypta - Hurgáda válet se u moře :-). Nechce se mě samotnému. Pokud je na tom stejně nějaký mladý štíhlý kluk, bisex. nebo gay by byl fajn, který chce vyrazit k moři a nemá s kým tak napiš .

ŽenaNa kole 52 let Brno

TOP  26.8.2019

Jela bych v září na nějaký cyklozájezd s odjezdem z Brna. Přidá se někdo z Brna?

ŽenaPo Evropě 48 let Brno

TOP  22.8.2019

Hledám parťáka/parťačku na nějaký zájezd k moři. Pokud jsi aktivní a rád/a cestuješ a nemáš s kým, ozvi se. Prosím nepište ti, kteří chtějí dovolenou trávit pouze ležením u vody nebo sezením v tavernách...:-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 51 let
Brno
Muž | 48 let
Kladno

miluji cestování a hledám ženu/dívku, která má stejného koníčka, já VŠ, spolehlivý, čistotný, velkorysý... Brno a okolí vzájemná úcta a vyjít si vstříc a prožít nádherné zážitky na dobrodružných cestách i při lenošení na pláži bez lidí... ozvi se, oboustranně čestné jednání v září bych chtěl vyrazit směr Korea, Japonsko...

ŽenaNa kole 52 let Brno

TOP  2.8.2019

Mám ráda pohodové vyjížďky na horském kole po lesních cestách v blízkém okolí Brna, celodenní výlety po jihu Moravy i cyklozájezdy po ČR a Evropě. Máte chuť se přidat?

MužNa výlet 50 let Brno

TOP  21.7.2019

Jsi také sama a ráda bys vyrazila na společné výlety do přírody i za kulturou či na jinou rekreační, kulturní nebo sportovní akci? Léto je tu a je škoda být sám/a. Napiš a uvidíme.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 51 let
Brno
Muž | 48 let
Kladno