Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaBrno

V červnu nebo červenci chci jet na 14 dní až měsíc do Chorvatska. Cestování podél pobřeží možná až k Černé hoře. Hledám pohlednou ženu štíhlé postavy jako doprovod. Slunění u moře, výlety, prohlídky památek. Odkud jsi není důležité, smysl pro humor, upřímnost a spolehlivost ano. Piš prosím s fotem celé postavy.

ŽenaNa výlet 47 let Brno

TOP  24.5.2020

Na výlet, někam na rozhlednu v okolí Brna. Třeba do Tišnova. Jen nekuřák, single, věk 45-50.Někdo s kým se dobře povídá o cestování, knihách, fotografování, o filmech, o hudbě.

MužPo Evropě 47 let Brno

TOP  24.5.2020

Nabízím cesty obytným autem po Evropě. Honza

Věř nebo nebo nevěř ale jsem tady nový a nevím jak to tady chodí. :-) Najdu tady pohlednou ženu štíhlé postavy s kterou bych mohl cestovat nejen v Česku a i v létě na jih do zahraničí primárně na dovolenou u moře? Nudistka vítána ale není podmínkou. Piš prosím s fotem celé postavy.

Najde se tu nudistka štíhlé postavy na procházky v přírodě, opalování někde u vody a v přírodě a společné cestování a dovolené u moře? Piš prosím s fotem celé postavy.

ŽenaNa kole 53 let Brno

TOP  19.5.2020

Na kole jezdím ráda a dost často. Jezdím rekreačně s délkou tras kolem 60 km. Máte chuť se někdo z Brna přidat? Nejraději ze severního konce Brna. Ve dvou je to veselejší.

ŽenaNa kole 53 let Brno

TOP  19.5.2020

Aktivní cyklista, stanování, víkendovky - najdu?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 48 let
Praha

MužK vodě 50 let Brno

TOP  4.5.2020

Rád poznám milou "holku" z Brna a okolí. Rád cestuji, lyžuji, plavu, jezdím na kole, ale třeba i jen wellness a lenoším :-) Přidáš se? P.S. Pravidelně si psát a občas se i potkat :-)

Jsme pár 49 a 51. Víme že teď se nedá cestovat, ale dá se plánovat a těšit. Zažít nějakou hezkou koupačku či časem i dovču někde u moře. Možná se sblížit i tak nějak víc.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 48 let
Praha