Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : SeznamkaBrno

MužNa výlet 62 let Brno

TOP  28.6.2020

Hledáme pár pro výlety, kolo, posezení u kávy , vzájemné kamarádské návštěvy . Eva a Vladimír z Brna

Hledám spolucestujícího na výlety po Česku, auto mám. Přibližně věkem 65 let a vzájemné sympatie jsou nutné.

ŽenaPo Evropě 67 let Brno

TOP  15.6.2020

Ráda poznám muže nekuřáka na výlety do přírody i na vše, co život nabízí. Když v sobě najdeme zalíbení, vyjde i to podstatné co v životě je - citové zázemí, vzájemná opora, vše vzájemně, smysluplně obohacující. Těšit se na druhého a žít! Po úrazu hůř chodím. Více a foto mailem. Jsem ze ZL. Pánové mladší 6o-ti let hledající jen flirt, prosím nepište!

MužNa výlet 61 let Brno

TOP  14.6.2020

Někdo z Brna na výlety (o víkendu) po bližším nebo vzdálenějším okolí, pěšky nebo na kole ? Žena nebo muž nebo malá parta, pohodově.

Přátelství, rekreační cyklistika, turistika, cestování, poznávání

MužK vodě 61 let Brno

TOP  23.5.2020

Hledám nezadanou, nekuřačku, ve věku 52-66 let, pro dny všední i sváteční, takovou, se kterou bychom se na sebe těšili a tu druhou půlku života si spolu užili, v lásce, porozumění, důvěře, klidu, pohodě.... Pokud tady jsi, tak se ozvi Jurovi

Byl by nekdo na kolo? Lepe se to ve dvou slape...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha

Hledám přítele s doboru náladou na kolo i běžky, letadlem i pěšky, na koncert i do divadla, společně vstříc zážitkům. Vysoká, štíhlá, nejen sportovní typ.

Kdo se mnou bude jezdit od jara do podzimu na kole, v zimě na lyže a vezme mě v létě karavanem k moři?

MužPo Evropě 62 let Brno

TOP  27.12.2019

Do hor i k vodě, k rybníku i moři, u nás, po Evropě a možná i dál.A v případě sympatií i cesta ruku v ruce dál životem.To nabízí a společnost hledá VŠ/180/78, 60+, zdravý, podnikající a podnikavý.Zabezpečený, s dostatkem volného času.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha