Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Frýdek-Místek

Ahoj. Hledám parťačku na dovču do Budapešti. Od 19.4. do 21.4. Těším se. Stáňa

Máš ráda hory a umíš na něčem jezdit nebo se to chceš naučit? Tak právě Tebe hledám a po ježdění se můžem uvolnit a relaxovat v termálních lázních, jo a zvu Tě nebo po domluvě, aby sis náhodou nemyslela, že si Tě kupuju (hlavně slovensko a rakousko)


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Společné cestování : Seznamka : okres Frýdek-Místek

ahoj, pohodový cestovatel 50 vš hledám partacku na cestu na ukrajinu- cca 5-7 dní- z katowic letecky asi do lvova ., ubyt přes bookong, ..asi od 21.6, zatím nemám s kým jet...

Hledám pro sebe a dceru (16 let) šikovné a ochotné spolucestující, kteří se vyznají a nebojí cestovat bez CK do větších měst na pár dní - poznávat DUBAJ nebo NEW YORK na rok 2019 - nejlépe od května do září (termín dle destinace) . Jsme ze Severní Moravy a rády bychom se k někomu přidaly (levné letenky).

Hledám pro sebe a dceru (16 let) šikovné a ochotné spolucestující, kteří se vyznají a nebojí cestovat bez CK do větších měst na pár dní - poznávat Řím, Londýn, Paříž na rok 2019 - nejlépe od května do září. Jsme ze Severní Moravy a rády bychom se k někomu přidaly (levné letenky)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 55 let
Brno
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 59 let
Rokycany
Muž | 34 let
Jindřichův Hradec