Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : SeznamkaStudénka

Ve zvoleném městě jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Společné cestování : Seznamka : okres Nový Jičín

Najde se kamarádka k vodě na jezera, koncem léta k moři?

Během května, 17 a 23, organizuji skupinové výlety na Lysou horu v Beskydech a Praděd zakončené chutným obědem. Nejvyšší kopce svých pohoří skýtají nádherné výhledy. Kouzelná příroda může být kulisou k vašemu obědu. S sebou batoh plný dobré nálady. AKtuálně je nás na Praděd 20 a na Lysou horu 6 turistů/-tek. Přidej se k naší skupině. Budeme se na tebe těšit Podrobnější informace zájemcům pošlu na vyžádání.

Nějaká sympatická a veselá slečna na občasné (při pěkném počasí i klidně častěji :) ) toulky na kole po okolí? PS: Proč nevyužít toho venkovního pobytu v maximu 2 osob. :D . Tak se pojď také nadychat čerstvého vzduchu třeba někde do přírody a provětrat kolo po zimě. :).

Ahojte ?? S kamarádem se v létě chystáme někam k moři, zatím není stanoveno kam. Ale píšu sem, jelikož bychom rádi přivítali dvě parťačky, co by se k nám rády přidaly a zažily týden skvělých zážitků, legrace a relaxace. ??

Ahoj, najde se tu kamarádka, kamarád nebo parta přátel na společné výlety, sportování nebo třeba jen tak na pokec?! Ráda poznám prima lidi. J.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 62 let
Praha