Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka : Olomouc

MužNa hory 63 let Olomouc

TOP  15.11.2019

Hledám příjemnou společnici na týdenní lyžovačku na Kronplatzu v Itálii, poslední týden v lednu. Jarek

Atraktivní žena hledá sympatického muže, který ji pozve na společné cestování a poznávání do tepla a třeba i cestu životem..

MužNa výlet 46 let Olomouc

TOP  7.11.2019

Pěkný den, nehledám úplně vážné seznámení, ale přátelský vztah na trávení společného volného času, hlavně víkendů. Mám rád hory, turistiku, plavání, saunu, a proto bych přivítal kamarádku na občasné výlety do hor a všeho, co nás bude společně bavit. Nejlépe s menšími dětmi, já mám dvě 6 a 8 let. Čas ukáže, jestli si všichni budeme vyhovovat.

MužNa výlet 40 let Olomouc

TOP  4.11.2019

Chci si občas vyjít s milou nezadanou ženou kolem 35let na výlet do podzimní přírody. Není důležité, jestli na Praděd nebo pár kilometrů na Svatý Kopeček. Vnímat ticho, klid. Já vím, že třeba ten Praděd zrovna může být přeplněný lidmi. Ale to spíš v létě. Rád bych se ženou s poruchou hybnosti. A půjdem třeba jen kilometr. Hlavně s úsměvem. Rád sleduju barvy, pohyb hmyzu, dovádění veverek. Jsem štíhlý středoškolák. A zapomínám v dopravních prostředcích své věci.

MužNa hory 49 let Olomouc

TOP  2.11.2019

Je tu štíhlá inteligentní lyžařka která se už těší na první sníh? (ledovec)

Hledám kamaráda nebo kamarádku na občasné výlety, je mi 46 let, jsem z okresu Olomouc a mám desetiletou dcerku.

Líbí se Ti barevný podzim? 1. procházka v parku nebo kolem Bystřicky. Rád si vyjdu s plnoštíhlou nezadanou usměvavou ženou. Další výlety v okolí, když si sednem.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Ostrava
Žena | 48 let
Praha
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 40 let
Praha

ŽenaNa hory 46 let Olomouc

TOP  7.10.2019

Spíše jak čekat na zázrak""dám prostor pro společně strávený čas v přírodě...... Tymto hledám parťákov(ženy, muži) co rádi kopce(malé velké), vylezou lehké ferraty, sednou na kolo, zabehnou pár kilometrů, , , stoupnou na běžky, cestují low cost..... času není mnoho, a spoustu zájmu dokáží dělat i sama, nebo se jenom tak válet u vody a nasávat sluníčko.... , ale predse jenom je fajn z času načas, mít při sebe fajn parťáka/čku a sdílet společne tu krásu"""

Ahoj.Nějaká mamča nebo taťka s dítkem, kteří by s námi jeli na vánoční svátky někam na hory? (já 43, dcera 13 let). Ideálně Beskydy, Jeseníky, uvítáme společnost :-)

MužNa výlet 48 let Olomouc

TOP  4.10.2019

Hledám kamarádku na společné výlety, do přírody, kulturou a za poznáním.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Žena | 64 let
Ostrava
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 29 let
Praha