Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

Jakmile to bude možné opět cestovat tak bych rád našel přítelkyni na cestování po Evropě. Preferuji jih, památky a resorty u moře. Jestli máš podobnou představu a plány, napiš prosím něco víc o sobě a přilož foto, vyměním. Léto 2020.

MužNa kole 60 let Praha

TOP  31.3.2020

Muž 59 rád poznám a seznámí se s ženou na cyklotoulky přírodou a třeba mimo Prahu

Najde se tu nudistka štíhlé postavy na procházky v přírodě, opalování někde u vody a v přírodě a později snad i společné cestování a dovolené u moře? Zatím si můžeme psát nebo se i scházet. Jsem zdravý a pracuji převážně z domu. Piš prosím s fotem, vyměním.

Rád bych našel štíhlou, atraktivní nudistku na společné trávení volného času u vody u nás ale jak to okolnosti dovolí snad i v zahraničí. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš i smysl pro humor, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Fitness
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám ženu, která stejně tak jako já, nemá s kým cestovat. Na dovolené, eurovikendy, výlety. Popřípadě i jiné aktivity. Své foto mohu poslat na email.

Jestli okolnosti dovolí a celý svět nepodlehne nákaze, tak bych rád našel štíhlou, atraktivní nudistku na společné trávení volného času u vody u nás ale snad i v zahraničí. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš i smysl pro humor, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy.

MužNa hory 42 let Zlín

TOP  30.3.2020

Rád bych o nadcházejícím víkendu 4.-5.4. vyrazil na celodenní výšlap někam do přírody, kopců, hor. Nechci jít sám. Najde se nějaká slečna nebo žena, která by ráda strávila den v přírodě s batohem na zádech? Kamkoliv v rámci Moravy. Jsem muž 42 let.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 44 let
Ostrava
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 60 let
Rokycany

Mám všechno co potřebuji k životu, mám práci, bydlím, jezdím, baví mně lyžování, baví mně kolo, baví mně cestování, ale už mně nebaví být na všechno sám, hledám menší štíhlou nekuřačku s vyřešenou minulostí, alespon trochu sportovně založenou, které by nevadilo cestovat k moři, na hory nebo někam s kolem obytným autem a né jen pětihvězdičkové hotely, tedy až to půjde.Nejlépe napořád,

ŽenaK vodě 73 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj hledám kamarádku, kamaráda k moři nás nepustí tak co se chodít koupat tady u nás. Podolí, Barandov a nebo trochu za Prahou koupaliště Radotín nebo co znáš ty.

MužK vodě 52 let Semily

TOP  30.3.2020

Chorvatsko u moře v karavanu mimo kemp v září na 50 dní, když koronavir dovolí. Hledám parťáka, parťačku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Muž | 35 let
Liberec
Muž | 33 let
Beroun