Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

177/72/53 Američan, mluvící Český Škotsko, Severní Irsko, Londýn 14-27 červen. Hledám společníci středověku, nekuračku. Ubytování a dopravu mám zajištěnou a ne potřebuji příspěvek.Prosim o foto!

MužNa hory 41 let Brno

TOP  26.2.2020

Kdyby chtěl někdo podniknout nějaké pěší i vícedenní túry, cyklo výlety... dejte vědět. Jsem VŠ, 41 let, 187cm, atlet postava, dobrá fyzička, s vícero zájmy.

MužNa výlet 38 let Zlín

TOP  24.2.2020

Ahoj, s kamarádem hledáme 2 slečny na podnikání společných výletů. Rádi navštěvujeme hrady, zámky, zříceniny, muzea, zoo, rozhledny. Máme 2 volná místa v autě a nadšení objevovat nové místa. Ideálně ve věku 25 - 33 let.

MužK vodě 62 let Praha

TOP  25.2.2020

Hledám kamarádku do termálů v Maďarsku.Nejlépe konec března.

Hledám štíhlou, atraktivní nudistku na dovolenou u moře. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš smysl pro humor a ráda cestuješ, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy. V případě vážného zájmu částečná nebo plná úhrada nákladů možná.

MužNa výlet 62 let Praha

TOP  25.2.2020

Jsem ženatý SŠ, 61/195/100 z Prahy. Hledám kamarádku z Prahy či širokého okolí, věk ani stav nerozhodují, k občasným setkáním, k trávení volného času, výletům, párkrát do roka společnou tří až pětidenní dovolenou někde v ČR. Vše jen ve všední dny. Prostě relax ve dvou, klid, popovídání, společné zážitky. Sex by byl prima bonusem, ale není podmínkou.

Hledám nudistku, která zvažuje že by odjela v nejbližší době natrvalo do zahraničí, někam kde je teplo a sluníčko celý rok. Měla bys být bez závazků, 35 - 55 let, anglicky mluvící, štíhlé postavy, finančně zabezpečená. Věřím, že najít tady vhodnou partnerku je skoro nemožné ale říkám si kdo hledá ten najde. Prosím foto nejlépe celé postavy.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Muž | 46 let
Náchod

Hledám sympatickou, upřímnou, věrnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí. Která dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu.Hledám dívku, která má vůli citlivě budovat plnohodnotný vztah založený na rodině a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 44 let
Ostrava
Žena | 49 let
Praha
Muž | 58 let
Praha