Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužPo Evropě 22 let Praha

TOP  23.7.2019

Ahoj, hledám lidi (studenty SŠ a VŠ), kteří by s námi cestovali po Evropě. Chtěli bychom například do Francie, Řecka, Dánska a dalších zemí. Co se nestihne tyto prázdniny, můžeme zvládnout ty příští. Vždy poznávačka plná pohybu i relax a koupání. Mám velké auto a čím víc lidí pojede, tím to bude levnější (loni cca 10 dní v Německu a Nizozemí a jídlo, cesta i ubytování vyšlo ve čtyřech asi na 3000, - za osobu). Zatím jsme 3 (já a dva kamarádi). Všichni jsme studenti a je to singles akce :-).

Chtěla bys v 1. srpnovém týdnu okusit písečné pláže Itálie a s mojitem v ruce pozorovat racky? Pokud ne, tak napis :). Chystam roadtrip po Polsku a uvitam spolecnost nejakeho dobrodruha se smyslem pro humor.

ŽenaPo Evropě 26 let Olomouc

TOP  19.7.2019

Hledám parťáka na cestování. Pokud rád/a cestuješ tak se nějak domluvíme. Nehledám nic víc než parťáka na cesty.

MužNa kole 22 let Šumperk

TOP  17.7.2019

Ahoj, někdo na výlety na kole? Já 22 let, Šumperk.

MužNa výlet 22 let Sokolov

TOP  17.7.2019

Ahój. Hledám kamarádku na různé výlety, procházky po přírodě, jízdu na kole, plavání, turistické akce, návštěva hradů zámků rozhleden Zoo atd... Možno i někde podle zájmu se někde stanovat a dát si někde dobré jídlo.

ŽenaK vodě 21 let Pelhřimov

TOP  15.7.2019

Ahoj, hledáme parťačku/parťáka na vodu, kdyby jsi měl/a zájem stačí se ozvat. Termín by byl 8.8.-11.8.2019, zatím jedeme 3 lidi, tak hledáme dalšího do party. Jsme fajn lidi co si rádi popovídaj a užijou si vodu. Tak když tak napiš.

ŽenaPo Evropě 27 let Praha

TOP  15.7.2019

Ahoj, hledám tady někoho, kdo by se mnou vyrazil k první, nebo druhý týden v srpnu k moři. (2.8.-18.8). Preferovala bych spíš nějakou kamarádku, udělali by jsme si dámskou jízdu. Přes den pláž, večer bary a diskotéky. Chtěla bych se hlavně dobře pobavit a vyčistit hlavu. Jinak mě je 28 let, takže věkově podobně mě. ;)

MužPo Evropě 21 let Praha

TOP  11.7.2019

Peníze nejsou problém. Tím je jen čas. Studuji dálkově a hodně cestuji. Avšak chybí mi zpřízněná duše. Na cestách poznávám spoustu lidí, zažívám spoustu zážitků, ale z nějakého důvodu se stále cítím prázdný.

Ahojte, přemýšlím o vycestování za práci do Holandska nebo jiné země, kde se Anglicky domluvím. Byl jsem v Anglii 2 roky. Pokud taky přemýšlíte, ozvěte se ;)

Ahojte, je tu někdo ve věku 18-30, kdo by se přidal ke mě na nudapláž? Byl jsem párkrát a je to fajn, klidně se přidám já ke skupině, nebo jednotlivci ;) už nechci chodit sám. Je mi 23, foto pošlu výměnou, obličej ;)