Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Rád bych našel sympatickou, sportovně založenou parťačku k výletům na kole, pokecu o cestování, osobnostním růstu, focení. Nejsem na dlouhosáhlé dopisování, raděj vyjedu někam na kole.

Naděje umírá poslední a dobrodružství nečeká! Můžeme dodávkou projezdit světakraj :)

MužPo Evropě 27 let Praha

TOP  21.5.2020

Ahoj, bydlím v nizozemské Evropě a občas cestuji do České republiky a bylo by hezké se s někým setkat, když navštívím. Jsem finanční inženýr a ráda najdu někoho, kdo chce spolu cestovat a občas se vidět, až budeme mít volný čas, protože jsem normálně zaneprázdněn prací, takže mi na dálku dobře vyhovuje. Samozřejmě můj zvláštní někdo je vždy vítán k návštěvě mě. Mimochodem, mluvím anglicky.

MužNa výlet 26 let Olomouc

TOP  20.5.2020

Mám 26 let, sportovec a nekuřák. Rad bych našel parťačku pro výlety na kole. Pojďme si vyměnit několik zpráv, poslat fotku a uvidíme jake budou sympatie, budu se těšit na Vaše odpovědi, Jarda :)

Ahoj, nechystá se někdo někdy do Skotska za prací? Děkuji.

Ahoj, počasí už je většinou příznivé, co takhle vyrazit si na výlet na kolech? Projet se po cyklostezkách, lesy, poly. Jezdím pohodové tempo, nezávodím. Jihomoravský kraj a Vysočina. Jestli chceš jet raději ve dvou, tak napiš budu se těšit. Jmenuji se Vojta, je mi 26 let.Mám 26 let, sportovec a nekuřák. Rad bych našel parťačku pro výlety na kole. Pojďme si vyměnit několik zpráv, poslat fotku a uvidíme jake budou sympatie, budu se těšit na Vaše odpovědi, Jarda :)

ŽenaNa výlet 25 let Beroun

TOP  29.4.2020

Ahoj, já s přítelem jsme se přestěhovali do Berouna a hledáme přátelé, abychom mohli něco podnikat a bylo více lidí. Je jedno zda se ozve pár nebo jedinec. Hlavně v pohodě lidi co nekouří, nepijí, ani nefetují. A mají smysl pro humor. Já Annie 24 let, přítel Petr 29. Někdo blízko našemu věku, najde se??