Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

ŽenaNa výlet 23 let Humpolec

TOP  18.3.2020

Ahoj, počasí začíná být příjemně teplé, venku se dělá každým dnem lépe a lépe. Však člověku pomalu, ale jistě dochází, že by občas rád vyrazil ven s někým, s kým by si dobře rozuměl. Jsi tu? Humpolec a okolí :)

Ahojte ?? S kamarádem se v létě chystáme někam k moři, zatím není stanoveno kam. Ale píšu sem, jelikož bychom rádi přivítali dvě parťačky, co by se k nám rády přidaly a zažily týden skvělých zážitků, legrace a relaxace. ??

Ahoj, hledám tady parťačku na spolucestovani na kole. Úroveň: pohodové vyjížďky :). Věk 20-30let/Praha

Ahoj! Hledám slečnu do 26 let která by začátkem července 2020 semnou vycestovalo do Kanady a to přímo do Calgary. Cca na 12 dní :-) pro více informací napiš a budeš překvapená proč by si semnou měla jet ;-) Zdá se to jako finančně náročné a pravě proto napiš a dozvíš se víc! Zajisté musí být mezi námi nějaké sympatie! ;-) S pozdravem Tomáš

MužNa výlet 29 let Praha

TOP  28.2.2020

Hledám parťačku/parťáka na občasné jednodenní výlety. Prostě sebrat batoh a vyrazit po svých, vlakem... náročnost tak, jak se nám prostě bude toho dne chtít ;) Nejde mi jen o výlet, ale prostě cestou se klíďo stavit na kafe, čaj, pivo... a u toho třeba v klidu popovídat o radostech i těch temnějších místech všedních dní ;) Tomáš

Ahoj, hledám parťáka/parťačku na společné ježdění na kole s cílem shodit pár kilo...pro vzájemnou motivaci :D Nejlépe Holešov/Hulín/Kroměříž. Žádné extra tempo, teď s tím začínám :-)

Hledám partnerku na cestování časem na společné bydlení v mém domě a na vše krásnéAhoj:), hledám parťáka na společné cestování:)

ŽenaNa výlet 26 let Brno

TOP  20.2.2020

Ráda bych si k sobě našla nějakého kamaráda na výlety ??

ŽenaPo Evropě 25 let Brno

TOP  11.2.2020

Zdravim :) Rada bych s někým letěla do Stockholmu, ale i do jiných měst. Termín : 25 března -1dubna Rada cestují a rada bych si s tímhle našla někoho koho to také baví :)