Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužNa kole 37 let Praha

TOP  7.4.2020

Ahoj, rád bych zde našel partnerku, které chybí cestování, výlety do přírody, na kolo či (někdy) pod stan, tak trochu na divoko. Nejsem však sportovec ani dobrodruh, někdy jsem i líný, ale rád takhle občas vyrazím do přírody, pryč z města. Ve dvou je to však příjemnější. Hledám někoho s chutí a časem. Někoho spíše nenormálního, trochu inteligentního. Nabízím příjemnou společnost. :-) díky.

ahoj, rád bych se seznámil s holkou, která by chtěla brzy podniknout nějaký výlet, čau aleš

Hledám kámoše z Prahy a okolí do 30 let na víkendové výlety po republice...

MužNa výlet 36 let Praha

TOP  5.4.2020

Ahoj, zkouším najít někoho akčnějšího, kdo rád vyrazí na výlet, nedělá mu problém chodit pěšky a vůbec fyzická aktivita. Hodně velký plus je schopnost přečkat v přírodě i noc, ideálně pod širákem anebo ve stanu :). A kdyby ten někdo byl i nadšenější cestovatel, co sbalí baťoh a vyrazí na dobrodružnější výpravu třeba na druhej konec světa = značka ideal... až to teda bude zase možný ;). Samozřejmostí je povaha do pohody a smysl pro humor, navíc vítána ironie a sarkasmu :)

Až se otevřou hranice, čeká mě hodně pracovních cest zejména po Evropě, ale i na jiné kontinenty. Nechceš se již teď e-seznámit a domluvit se na spolucestování? Za určitých podmínek jsem ochoten nést veškeré náklady cesty i za Tebe. Je mi 39 let (VŠ), Tobě by mělo být maximálně do 29 let.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Liberec
Muž | 33 let
Beroun

MužNa výlet 37 let Praha

TOP  2.4.2020

Ahoj, sháním parťačku na společné výlety a výpravy za vodními radovánkami, která miluje vodu natolik, že do ní skočí klidně i v šatech :-) Nestyď se a napiš, pojďme objevit i další záliby a hodnoty, kvůli kterým se životem budeme chtít cachtat spolu ;-)

MužK vodě 37 let Praha

TOP  2.4.2020

Ahoj, sháním parťačku na společné výlety za vodními radovánkami, která vodu miluje natolik, že do ní neváhá skočit třeba i v šatech :-) Nestyď se a napiš, pojďme objevit i další záliby a hodnoty, kvůli kterým budeme chtít cestovat životem spolu ;-)

MužNa výlet 36 let Brno

TOP  22.3.2020

Ahoj, hledám tady nějakou kamarádku na výlety, nebo jako parťačku na spolujízdu. Jezdím s náklaďákem a ve dvou by se nám lépe jelo. Potřebuji společnost, jelikož mi chybí někdo na povídání. Pochopitelně spolu vyrazíme až potom co se ta důchodová reforma CoViD 19 ztratí. Do té doby se můžeme trochu poznat. Můj kontakt je .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Beroun
Muž | 35 let
Liberec