Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

ŽenaNa výlet 34 let Praha

TOP  30.5.2020

Ahoj výletníci a turisté, dost bylo domácího vězení - o víkendu 12. - 14. června vyrážíme na turistický víkend do Lužických hor. Ubytování je zajištěné v penzionu s restaurací. Denně plánujeme chodit cca 15 - 20 km, podle toho jak se komu bude chtít. Večer pak trochu posedět u pivka a probrat smysl života brouka:) Parta lidí je otevřená a přátelská, rádi poznáme nové tváře:)

ŽenaNa kole 37 let Praha

TOP  24.5.2020

Ráda bych vyrazila na prodloužený víkend na kola do oblasti Lednice, Mikulov kolem +- 20/6. Přidá se ke mně někdo? Jezdím na pohodu, jízdu si užívám a ráda se kochám po okolí:) Tak nejlépe někdo, kdo je na tom podobně a kdo má auto či nosič pro 2 kola.

Rádi se přidáme k sympatickému a pohodovému tatínkovi s dítětem na výlet. Sympatická a pohodová maminka.

ŽenaNa kole 38 let Praha

TOP  27.4.2020

Ahoj. našiel by sa sympaťák na výlety bikom? Do 60 km. Rýchla nie som ale kopce vytiahnem. Najlepšie z okolia Háje, Hostivař. Budem sa tešiť. Mária

ŽenaNa výlet 34 let Praha

TOP  23.4.2020

Ahoj, vypadá to, že za hranice nás zatím nepustí, takže 2.-6. července vyrážíme s naší partou objevovat krásy České republiky, konkrétně Krušných hor. Kromě tradiční turistiky se vydáme se po stopách středověkých horníků a navštívíme UNESCO památky Hornickou oblast v okolí Abertam, Božího Daru a Jachymova a štolu Johannes. Ubytování bude v pěkných apartmánech. Tešíme se na nové cestovatele, kteří vyrazí s námi:)

ŽenaNa výlet 34 let Praha

TOP  23.4.2020

Ahoj výletníci a turisté, 8. června by se konečně měla otevřít ubytovací zařízení a bude možné uspořát menší společenské a sportovní akce. S naší výletnickou partou jsme se rozhodli využít první možné příležitosti a o víkendu 12.-14.června vyrazit na turistický víkend do Lužických hor. Pokud by se někdo měl chuť se přidat, je vítan. Parta je otevřená a pohodová, rádi poznáme nové lidi.

ŽenaNa výlet 34 let Praha

TOP  13.4.2020

Najde se tady nekdo na prodlouzeny vikend (cerven, jizni Morava -Znojmo, streda -nedele).Hlavne pesi turistika a samozrejme vino :)ŽenaNa výlet 33 let Ostrava

TOP  5.3.2020

Ahoj, hledám sportovně založeného sympaťáka na kolo, hory, brusle atd. Těším se na odpověď

ŽenaNa výlet 34 let Praha

TOP  28.2.2020

Najde se tady pohodar se smyslem pro humor na spolecne vylety z Prahy?

Atraktivní žena hledá sympatického muže, který ji pozve na společné cestování a poznávání do tepla a třeba i cestu životem..