Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Hledám kamaráda s vyřešenou minulostí na výlety po Šumavě, Novohradkách, na procházky po městě nebo za město, jen tak se cournout a tak; do kina nebo jen k televizi na dobrý film či seriál. Podle vzájemných sympatií klidně i na cestu životem.

MužNa hory 41 let Praha

TOP  18.11.2019

Ahoj, hledám sympatickou slečnu z Prahy, která ráda sportuje a má ráda hory :) a která by jela přes vánoce cca od 22 do 29. na hory.nebo možná za teplem.Návrat před Silvestrem.Jeli bychom ty, ja, kamarádka a její přitřel.Budu se těšit na zpravičky.

MužNa hory 40 let Holešov

TOP  17.11.2019

Ahoj. Hledám parťačku na hory na svah. Nejlépe v tuzemských horách, ale i třeba Rakousku. Nejlépe začátečnici. Jezdím na Sled Dogs Snowskates, tak abychom si společně užili držkopády a legraci. Proto tu, která začíná. Je jedno na čem jezdíš. Hlavní je, že bude legrace a budeme jako začátečníci na tom stejně. Jsem veselá povaha, pohodář. Na věku mi nějak nesejde. Klidně i na několik dní, nebo den. Vše na domluvě.

MužNa výlet 41 let Brno

TOP  16.11.2019

Bylo by moc fajn najít parťačku na společné výlety a cestování po vlastní ose. Hrady, zámky, hory, jeskyně, lesy, města, moře, ale i koncerty, kino, .... Ve věku 25 - 45 :-)

Nenajde se zde žena, co by se mnou ráda podnikala výlety do přírody, turistiku a chtěla by i vztah a rodinu? Budu se těšit..

ŽenaNa výlet 35 let Pelhřimov

TOP  15.11.2019

Ahoj, hledáme kamaráda nebo kamarádku k společnému cestování nejen na jarní prázdniny 2020. Sama bych i ráda na hory mezi Vánoci. Mám 2 děti a fyzicky nezvládnu s nima na hory( vyzvednout na sedačku, pobrat hůlky, ....a večer nechci trávit jen s knihou....) .Pokud jsi také s dětmi, společně si vypomůžeme.Pripadně pokud chceš na hory a nemáš s kým, jistě budeme dobrými společníky. Zn.: Nehledám chůvu.Já 35, děti 7 a 6

ŽenaNa hory 35 let Pelhřimov

TOP  15.11.2019

Ahoj, hledáme kamaráda nebo kamarádku k společnému cestování nejen na jarní prázdniny 2020. Mám 2 děti a fyzicky nezvládnu s nima na hory( vyzvednout na sedačku, pobrat hůlky, ....a večer nechci trávit jen s knihou....) .Pokud jsi také s dětmi, společně si vypomůžeme.Pripadně pokud chceš na hory a nemáš s kým, jistě budeme dobrými společníky. Zn.: Nehledám chůvu ?? Já 35, děti 7 a 6Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 37 let
Hradec Králové

ahoj, 10.1.2020 jedu do thajska na měsíc a pak na týden do Vietnamu, chtěla by se nějaká žena připojit?V Thajsku budu trénovat ale válení se na pláži a výlety na skůtru jsou taky jasný plán.Vietnam Saigon a okolí na motorce.Nenabízím sponzoring ale ubytko je na mně.

Ahoj, hledám nějakého sympaťáka na výlet do předvánoční Vídně.

ŽenaNa hory 36 let Zlín

TOP  12.11.2019

Ahojky, hledám pro meho kamarada někoho kdo ma v plánu vyrazit na hory, buď jen na jeden den, nebo na více dnů....at nejede sám, jedtli si na tom podobně , tak se ozvi, ozvěte....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 37 let
Hradec Králové