Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

Ahoj, ráda poznám nějakého bajkera, který jezdí celoročně. Jízda na sněhu je skvělá! :) Bahno máme rádi všichni, ne. Hledá se parťák na Snow kemp s Honzou Kopkou a Fat Bike Challenge. :)

MužK vodě 43 let Děčín

TOP  22.10.2019

Ahoj .... Někdo na KANÁRSKÉ ostrovy?? od 4.11.

Ahoj, najde se tu nějaká mamina na výlet do Liberce? Mám koupenou rodinou(2+2) vstupenku do IQ parku + vstup do Lunaparku. Dcera 5 let. Přidáš se? Budu se těšit na odpovědi

Ahooj ženo-dívko, teď máme proudloužený víkend...co něco podniknout?

Ahoj všem. Hledám ženu, slečnu, spíše rodinného a klidnějšího typu, se smyslem pro humor, romantiku a takový ten klid domácí pohody, která se chce spíše usadit a začít žít klidný život a třeba založit rodinu. ;-) Nehledám milenky, ani vztahy na jednu noc, nebo víkend. Prosím o upřímnost. Díky, a krásný den.

MužNa hory 41 let Brno

TOP  21.10.2019

Nechce někdo na prodloužený víkend někam do hor? Třeba i Slovensko. Klidně i spaní venku. Já - 41 let, VŠ, atlet. postava, různorodých zájmů.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 40 let
Praha

ŽenaPo Evropě 42 let Praha

TOP  21.10.2019

Baculka z Prahy východ hledá milého a pohodového muže kamaráda, parťáka, nekuřáka na úrovni pro cestování nejlépe po Evropě. Pokud Tě baví rekreačně sport - kolo, lyže, procházky do přírody, výlety, ale i kavárenské povalečství a občasné lenošení, jsi finančně soběstačný, máš rád pohodu, upřímnost, vzájemnou toleranci, nesnášíš lež, přetvářku a už se Ti nechce cestovat sám, ozvi se. Můžeš mít i partu známých, ráda se přidám.Co požaduji také nabízím. Těším se.

Ahoj , venku je krásně a nákou dobu ještě asi bude, najde se fajn žena z okolí F.Místku do 50let, jelikož si více rozumím se staršíma než jsem já, která by zašla o víkendu někam na výlet?Třeba na Pustevny nebo kam budeš chtít.Nejsem aktivní sportovec, spíše na pohodu a pokud jsou oboustranné sympatie, je krásně všude.Nehledám a neuznám flirt, takže nic takového.Procházka, večeře a třeba nám spolu bude hezky a kdoví?

Jet do Prahy, probrouzdat pár rybníků z barevného listí, rozhlédnout se skrz rozpadající se opar nad spletištěm střech a kolejí, zachytit plácání přelétávajícího hejna špačků, něco si koupit... džíny, batoh, podložku na cvičení, knížku s povedeným grafickým zpracováním, jedno břevnovské pivo, projet tramvají od nikud nikam, občas povídat a zahřát si prsty u teplého čaje.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 40 let
Praha