Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

MužNa výlet 43 let Praha

TOP  11.7.2020

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (koronavirus už je na ústupu), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

Ahoj všem, jsem 40cetiletý pohodář který moc miluje svoje děti!Mam dvě 4 a 8let a rád bych jim udělal hezké léto!Mám v plánu nějaký ten výlet po čr a budu upřímný rád bych jel s nějakou fajn mamčou která má také v plánu trochu dětem zpříjemnit prázdniny!

Nějaká pohodářka co má ráda plánované i neplánované výlety? Nebo jen tak procházka....

MužNa výlet 41 let Praha

TOP  10.7.2020

Nechtěla by nějaká dívka/žena někam na výlet, třeba i cyklo? Auto mám, jen se mi nechce jet samotnému :-) . Já 41let. Tom.

Ahooj holky...Nechcete někdo podniknout výlet na Kleť?.....zítra??

MužK vodě 43 let Praha

TOP  8.7.2020

Hledám společnici bez věkového omezení k občasným opalovačkám a koupačkám v Praze a okolí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Holešov
Muž | 44 let
Bratislava
Muž | 44 let
Hradec Králové

Zdá se, že o vážné seznámení tady žádná slečna nestojí. Počasí teď bude lepší a lepší, coronavirové omezení snad také. A tak sháním slečnu, která by ráda vyrazila na kolo. Závody nejsou můj cíl, ale výletní tempo po stromovce také ne. Odhadem řekněmě 60-80 km v průměrně kopcovitém terénu? Dle počasí, nálady .. a aktuální fyzičky - karanténa se na té mé přeci jen trochu podepsala :-) Můžeme také na brusle. A až nám napadne sníh, rád vyrazím na běžky. Celoročně je (doufám) k mání bazén či divadlo.

Ahoj nenajde se příjemná kamarádka, která také nemá s kým jet k moři?už jsem nebyla 3 roky nikde.Moc toužím po pěkné dovolené.Ráda plavu, i se ráda jen tak povaluji.Přes den koupání, k veřčeru procházky.Věk asi tak 30 až 46 let.Já jsem milá, ráda si povídám, a dokážu se i přizpusobit.

Ahoj vyrazim na motorce 10.7 směr Balkán.spoujezdkyne za dobrodružstvím by byla fajn.navrat 30.7.2020.jsem normální .myslím.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Hradec Králové
Muž | 39 let
Holešov
Muž | 44 let
Bratislava