Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužNa kole 46 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, najde se nějaká sympatická parťačka na kolo, turistiku?

MužK vodě 45 let Kolín

TOP  31.5.2020

Ahoj. Jsem muž střední postavy.Hledám starší ženu která jezdí k vodě bez plavek a postrádá upřímné přátelství.Na postavě a věku nezáleží. Sezóna začíná a budu se těšit.

MužK vodě 43 let Ostrava

TOP  31.5.2020

Léto se blíží a rád by jsem prožil volné chvíle plné pohody, relaxu, či zážitku s příjemnou partačkou ke společnému sdilení. Mužem si udělat výlet na přehradu, na přírodní koupaliště, na štěrkovnu, na nějaký kemp u vody, nebo třeba na Slovensko do Tatralandie. Nezavrhl jsem ani myšlenku v červenci na dovču u moře do Chorvatska či Černé hory. Uvidíme :-) Jinak mám rád srandu, přírodu, hory, kulturu, a jsem pro vše co je fajn :-) 42/176/86 pohodář Tom z Ostravy.

Hledám sympatickou, upřímnou, věrnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí. Která dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu.Hledám dívku, která má vůli citlivě budovat plnohodnotný vztah založený na rodině a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.

Krásný den. Rád bych touto cestou oslovil hodnou dívku či osamělou maminku s dětmi na společné trávení volného času ať už výlety do přírody, návštěvy hradů, zámků, zoo, za sportem, do kina, divadla..., prostě všude tam, kde nám spolu bude fajn. Na věku nezáleží. Zlínský, olomoucký a jihomoravský kraj. Najdeme se?

MužNa výlet 46 let Praha

TOP  30.5.2020

Možná jsi tu jen náhodou..., hezká, štíhlá, komunikativní..., taková, za níž se muž otočí, zadaná, a přesto hledající... Ozvi se pohlednému muži 46/182, VŠ., alespoň krátce. Děkuji.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod

MužNa výlet 47 let Brno

TOP  29.5.2020

nechtěla by některá fajn ženská vypadnout z domu na 2 dny na výlet po čechách? Mám i trochu práce ale můžem si to užít. Všechno hradím, sympatie, pohoda, bez konfliktu. úterý-čtvrtek 2-4.červen??

Hledám parťačku na pěší turistiku po horách , ČR i zahraničí, 47letý pohodář, jižní a západní Čechy

MužNa hory 42 let Brno

TOP  27.5.2020

Najde se tu nejaká bezdětná cyklistka/horalka, která ráda podniká i třeba vícedenní cesty za dobrodružstvím a poznáním? Brno a okolí Já VŠ, 187 cm, zdatný, spolehlivý, zvídavý...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod