Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

ŽenaK vodě 46 let Liberec

TOP  21.8.2019

V říjnu bych ráda vyrazila prodloužit si léto na Kapverdy, do Ománu nebo Senegalu... ale každý nápad vítán a hledám k sobě parťáka, každý za své, ale spolu, ať už pro dobrou společnost, či začínající vztah, a nebo jen krátké dobrodružství... Samozřejmě několikrát se sejít předem, nejen se domluvit, ale i zjistit, že by dovolená společně nebyla utrpením :)

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  21.8.2019

Ahoj.Máš motocykl, nebo skútr? A nechceš jezdit sama, tak můžeme občas na projížďku, výlet.. ..případně i jako baťůžek? Tak se ozvi. Věkově do 45 let, klidná a sympatická.Prosím o fotku.

Hledám příjemnou ženu kterou baví život a která se ráda směje.Hledám někoho, kdo se se mnou bude toulat nejen po lesech, kdo se mnou zajde do kina, do divadla, prostě někoho kdo se rád baví a bere věci jaký jsou...Zároveň někoho, se kým si budu moci pokecat o všem, naprosto otevřeně a nemyslí jen o problémech a nesnázích. Zkrátka...pokud se taky někdy cítíš zvláštně osamělá. HK, PA, CR a okolí. Foto zašlu.

ŽenaNa výlet 46 let Praha

TOP  19.8.2019

Někoho zajímavého pro společné cestování ve dvou anebo v partě. Pojízdná a nezávislá jsem. Preferuji mužskou společnost.

Týden v Itálii? Hledám parťačku na cestování! Příjemná, štíhlá holka (do cca 28 let), která ráda zajde na oběd/večeři/kafe, ráda se dobře obléká, a nemá problém občas zmizet někam na víkend, nebo odjet třeba na týden mimo ČR? Podnikám, a nemam zrovna moc času na seznámeni...

MužK vodě 49 let Praha

TOP  20.8.2019

Která žena by jela na začátku září k moři? LáďaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno

ŽenaNa výlet 43 let Přerov

TOP  20.8.2019

Půjde někdo s holkou na výlet do kopců. Batoh, klid, stromy, výhledy...kdo se přidá?

Léto pomalu končí a já ještě nenašel ženu, co taky nemá s kým jet na dovolenou. Ty menší štíhlá 35-50 let z ČB a okolí. Prosím o foto, vše je na domluvě J.

Ahoj, slušný chlap, hledající pohodu a týden naprostého relaxu, hledá holku která se mnou vyrazí ještě do tepla. Vše je na dohodě. Spontánní jednání, důvěra, vše co nám chybí. následnému vztahu se nebráním. 47, 186, 86. Měj krásný den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno