Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  27.5.2020

Ahoj děvčata, tak za pár týdnů tedy přesně, začátkem srpna 2020 mě začíná dvou týdenní dovolená. Už se docela těším ale mám problém, nemám kam ject a nemám s kým ject, máš - li stejný problém ozvy se mě. Třeba něco společně uděláme. Zdeněk s Prahy 48 let.

Najde se kamarádka k vodě na jezera, koncem léta k moři?

Hledám příjemnou ženu, ráda rekreačně sport, zajde do kina a hledá spíše zpočátku kamaráda s výhodami. A taky si moci pokecat o všem, naprosto otevřeně a nemyslí jen o problémech a nesnázích. Zkrátka .. pokud se taky někdy cítíš zvláštně osamělá s chutí mít nějakou spřízněnou duši ozvi se..

Hledám pro kamaráda z Ostravy kamarádku, případně i více (tedy ne kamarádek :-)). Je to knihomol, turista, lezec, běžec, objevuje se v sauně, na alpských a jiných horách, v cizích zemích. V posleně uvedených případech přespává ve stanu.. Rád objevuje nové chutě, muziku poslouchá psychedelickou i jinou běžnou. Má smysl pro humor. Já jsem zase počítačový mol, tak jsem na to sedl a dávám inzerát k zveřejnění. :-)

MužPo Evropě 47 let Brno

TOP  24.5.2020

Nabízím cesty obytným autem po Evropě. Honza

Já a můj 10letý syn hledáme mamimu nebo taťku s podobně mladým klukem nebo holkou ke společným chvílím na horách, kole, krátký i delším výletům po ČR.

MužNa kole 45 let Brno

TOP  20.5.2020

Muž z Brna hledá kamarádku na kolo do 40let. Nerad jezdím sam...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Rakovník

MužNa hory 47 let Praha

TOP  19.5.2020

můžeme začít chozením po horách.....dal je vše otevrene

Hledám prima ženu, kterou baví pohodové výlety na kole, procházky v přírodě a nemá kolem sebe nikoho stejně tak aktivního.

MužNa kole 44 let Bruntál

TOP  18.5.2020

Ahoj, hledám sportovně založenou partačku na kolo, hory na jednodenní výlety kolem Bruntálu a okolí, jde mi jen o kamarádství

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 48 let
Praha