Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Hledám sympatický pár či jednotlivce na výlety, posezení, grilování.

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  12.7.2020

Věřím, že by zde byla asi jen velkou náhodou fajn mladší , štíhlá a nezadaná žena do 45 let.Která by ráda občas vyrazila na:Hrad, zámek, do přírody, na moto, do muzea ale i jiné běžné akce.Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.V případě vážného zájmu napište.

Je tu odvážná dívka, žena, která se mnou vyletí na přelomu roku 2020/21 za sluncem a dobrodružstvím? Zn: svět je náš, čarodějko :o)

Která smělá duše se mnou vycestuje za sluncem a dobrodružstvím? ;o) kdykoliv a kamkoliv

MužNa výlet 51 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Po velkém zklamání hledám zatím nějakou, milou a skromnou kamarádku, štíhlejší postavy, která chodí raději do přírody, než do kaváren a se kterou bych mohl vyrazit na procházku, nebo jí vzít někam na výlet.Nejraději z Plzně a okolí.Jsem rozvednený nekuřák, abstinent, hodně štíhlé postavy, ale dost nesmělé a nespolečenské povahy.Hospodám a restauracím se vyhýbám obloukem, raději trávím čas v přírodě.Mám rád cestování do hor i k moři.

ŽenaNa hory 52 let Zlín

TOP  10.7.2020

Fajn parťáka, nejen na léto. Přiměřeného věku i postavy, pohodového, takového, co nechce sedět doma a baví ho hory. Pěšky a třeba i na kole, ale hlavně pomalu a s výhledy.

Ahoj, hledám parťáka s kladným vztahem ke sportu, přírodě, nejlépe horská turistika. Nekuřáka.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Rakovník

MužNa výlet 47 let Brno

TOP  9.7.2020

Hledám sympatandu která si ráda udělá na mě čas.

Jsem táta se synem předškolákem. Hledám dalšího tátu s dítětem (další táty s dětma) na společný výlet do přírody, nebo na hrad. Autem nebo vlakem.

MužNa výlet 51 let Praha

TOP  8.7.2020

Nějaka na spol. cestováni na moto?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 48 let
Praha