Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

177/72/53 Američan, mluvící Český Škotsko, Severní Irsko, Londýn 14-27 červen. Hledám společníci středověku, nekuračku. Ubytování a dopravu mám zajištěnou a ne potřebuji příspěvek.Prosim o foto!

MužNa hory 47 let Praha

TOP  28.2.2020

hledám ženu na společné lyžování a poznávání...

MužNa výlet 48 let Liberec

TOP  27.2.2020

Sympatický podnikatel se smyslem pro humor, VŠ, 46 let, hledá kamarádku na víkendové chataření, výlety, cestování, pobyty u moře, večeře, kino, bazén, atd. S perspektivou navázání vážného vztahu. Jsi sympatická a pohodová, požitkářka se smyslem pro vše krásné a ve věku 35 – 45 let ? Budu se těšit na Tvoji odpověď !

Ahoj, hledam parťáka na lyže, turistiku a do přírody....

ŽenaNa hory 51 let Plzeň

TOP  28.2.2020

jedu na lyžovačku do neděle

Hledám štíhlou, atraktivní nudistku na dovolenou u moře. Není důležité odkud jsi ale spolehlivost a určitá úroveň v komunikaci ano. Jestli máš smysl pro humor a ráda cestuješ, tak se těším na odpověď s fotem celé postavy. V případě vážného zájmu úhrada všech nákladů možná.

Někdo do Thaiska v březnu, užívat sluňíčka, moře, jídlo ap.Prostě pohodička..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Rakovník

Ahoj, hledám sympatického a inteligentního muže na kolo na jaro a na lásku na celý život.

MužPo Evropě 51 let Brno

TOP  28.2.2020

Prý příjemný pohodový "kluk" by se rád seznámil...s milou a usměvavou "holkou" jsem rozvedený bez závazků z Brna. Co takto prožít krásné jaro ve dvou? Trochu sport, cestování kino, divadlo...najdu?

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  28.2.2020

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 40 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 48 let
Praha