Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

Kino
Turistika
Výlety

Štíhlou ženu, která má občas dlouhé víkendy, ráda se někam podívá a má co říci. No ano, chci se doživotně seznámit, jen to ale nechci dělat v té správné rubrice tak strašně moc prvoplánově... :-).

MužK vodě 55 let Teplice

TOP  18.6.2019

ahoj hledam partačku na nuda pláž, jiri

ŽenaK vodě 50 let Praha

TOP  18.6.2019

Dostala jsem od dcery 2 poukazy na večerní plavbu po Vltavě s hudbou. Tak který sympaťák mě doprovodí? Odpovědi prosím s fotkou.

ŽenaNa výlet 50 let Praha

TOP  18.6.2019

Dostala jsem od dcery 2 poukazy na večerní plavbu po Vltavě s hudbou. Tak který sympaťák mě doprovodí? Pokud přeskočí jiskra, můžem pokračovat. Já jsem 50, SŠ 156 cm, 52 kg, temperamentní, komunikativní, společenská.

MužPo Evropě 55 let Praha

TOP  18.6.2019

Chci zaletět do Paříže na rozšířený víkend od 4. do 7.7., za kulturou a příjemně stráveným časem. Hledám inspirující parťačku se smyslem pro krásu a dobrodružství pro toulky městem a fotografování.

Najdu kamarádku (spolucestující), která taky chce na dovolenou k moři a nemá s kým ? Konec srpna až ....... , minimálně na 10 dní.

Pohodář, narozený ve znamení býka tu marně hledá ženu kolem 48 let. Z Brna a okolí. Nejen pro hezké chvilky. Mít se ještě na koho těšit, být se svoji polovičkou, se kterou bych mohl počítat a prožívat nejen ty krásné dny, ale i z těch zamračených udělat pohodové a prožít život tak, jak o něm i Ty sníš. Vždyť den za dnem tak rychle utíká a ty dny, co o lásce jen sníme nám už nikdo nevrátí. Copak tu už žádné ženě neschází spolehlivý mobilní a samostatný muž po padesátce co ji doma obejme a políbí

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha
Muž | 34 let
Jindřichův Hradec
Muž | 19 let
Praha
Muž | 48 let
Kladno

Ahoj...hledám spolucestující na cestu kolem světa v termínu od 11.9-3.10.2019. Destinace New York, San Francisco, Hawaii, Sydney, Singapur a Maledivy. Letenky zaridim do 30.000 a ubytování dle dohody. Snad se najde nějaký blazen jako ja:)

Ahoj, hledám pohodovou spolucestující na dovču k moři - kamkoliv (Středozemní moře) + Egypt, 10 dní a více, konec srpna a déle, 55 let.

spolucestující (kamarádka) do Egypta - říjen, listopad - 11-12 dní, já 55 let - pohodář.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha
Muž | 65 let
Brno
Muž | 29 let
Praha
Muž | 31 let
ZAHRANIČÍ - ostatní