Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužNa kole 55 let Praha

TOP  12.7.2020

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na kole

MužNa výlet 54 let Brno

TOP  12.7.2020

Máš také ráda pohodu a jistotu. Copak tu už po padesátce nepotkám na Brněnsku o něco málo mladší ženu po čtyřicítce, takovou, která by ještě ráda potkala tu svoji druhou, spolehlivou polovičku co ji vezme nejen za ruku. Společně sdílet nejen všechno to krásné, co život přináší. Trávit odpočinek i víkendy v krásné okrasné zahradě, vyrazit třeba na výlet nebo do lesa. Nemusíš být se mnou každý den pokud sis už zvykla na samotu, ale budeš vědět, že je tu někdo jen pro Tebe a s Tebou pa Milda

MužNa výlet 51 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Po velkém zklamání hledám zatím nějakou, milou a skromnou kamarádku, štíhlejší postavy, která chodí raději do přírody, než do kaváren a se kterou bych mohl vyrazit na procházku, nebo jí vzít někam na výlet.Nejraději z Plzně a okolí.Jsem rozvednený nekuřák, abstinent, hodně štíhlé postavy, ale dost nesmělé a nespolečenské povahy.Hospodám a restauracím se vyhýbám obloukem, raději trávím čas v přírodě.Mám rád cestování do hor i k moři.

MužNa výlet 54 let Brno

TOP  11.7.2020

Pohodář, narozený ve znamení býka tu marně hledá ženu kolem 49 let. Z Brna a okolí. Nejen pro hezké chvilky. Mít se ještě na koho těšit, být se svoji polovičkou, se kterou bych mohl počítat a prožívat nejen ty krásné dny, ale i z těch zamračených udělat pohodové a prožít život tak, jak o něm i Ty sníš. Vždyť den za dnem tak rychle utíká a ty dny, co o lásce jen sníme nám už nikdo nevrátí. Copak tu už žádné ženě neschází spolehlivý mobilní a samostatný muž po padesátce co ji doma obejme a políbí.

Ahojky, nějaká žena na výlety?

ŽenaNa hory 52 let Zlín

TOP  10.7.2020

Fajn parťáka, nejen na léto. Přiměřeného věku i postavy, pohodového, takového, co nechce sedět doma a baví ho hory. Pěšky a třeba i na kole, ale hlavně pomalu a s výhledy.

Ahoj, hledam zenu na cestu k mori. Kdo se prida? Odjezd co nejdriv jak se domluvime. Ja, klidas, pohodar, trochu vylety, trochu povalovani. HonzaPrvni týden srpna budu v Chlumu u Třeboně v penzionu Hejtman. Hledám ženu, která zde bydlí nebo event. je také sama nebo s kamarádkou na dovolené a jela by se mnou na kole 1 - 2 trasy dle společného nebo jejího výběru.Můžeme pak zajít do hospudky se občerstvit a pak se rozejit.Budu tam sám, tak bych alespon takto s nekým strávil 1-2 dny, Foto v profilu.

ŽenaNa výlet 54 let Beroun

TOP  8.7.2020

Hledám přátele v okolí Berounky od Černošic po Beroun. Turistika, výlety k vodě, kolo, posezení na pivku nebo vínu, Pohodová SŠ, nekonfliktní, 54/162cm.

MužNa výlet 51 let Praha

TOP  8.7.2020

Nějaka na spol. cestováni na moto?