Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Kino
Turistika
Výlety

Štíhlou ženu, která má občas dlouhé víkendy, ráda se někam podívá a má co říci. No ano, chci se doživotně seznámit, jen to ale nechci dělat v té správné rubrice tak strašně moc prvoplánově... :-).

Která si mě přibalíte na dovolenu :-)

Hledám parťáka pro společnou dovolenou v druhé půlce srpna.

Na poměrně luxusní dovolenou bych rád pozval sympatickou, nekonfliktní (a v případě sympatií možná i trochu přítulnou) společnici. Pokud máš zájem, napiš něco o sobě a přilož fotku. Děkuji.

MužK vodě 55 let Teplice

TOP  18.6.2019

ahoj hledam partačku na nuda pláž, jiri

Dámy, slečny, rád bych vycestoval někam ke slané vodě, ale samotnému se mně nechce, tudíž touto cestou zvu všechny kategirie žen na společnou dovolenou. Jsem 172 cm, sportovec, nekuřák, černé kudrnaté vlasy s knírkem. Náklady s tím spojené jdou samozřejmě za mnou pa Jirka

MužPo Evropě 55 let Praha

TOP  18.6.2019

Chci zaletět do Paříže na rozšířený víkend od 4. do 7.7., za kulturou a příjemně stráveným časem. Hledám inspirující parťačku se smyslem pro krásu a dobrodružství pro toulky městem a fotografování.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 65 let
Brno
Muž | 52 let
Beroun
Muž | 31 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 19 let
Praha

Najdu kamarádku (spolucestující), která taky chce na dovolenou k moři a nemá s kým ? Konec srpna až ....... , minimálně na 10 dní.

Pohodář, narozený ve znamení býka tu marně hledá ženu kolem 48 let. Z Brna a okolí. Nejen pro hezké chvilky. Mít se ještě na koho těšit, být se svoji polovičkou, se kterou bych mohl počítat a prožívat nejen ty krásné dny, ale i z těch zamračených udělat pohodové a prožít život tak, jak o něm i Ty sníš. Vždyť den za dnem tak rychle utíká a ty dny, co o lásce jen sníme nám už nikdo nevrátí. Copak tu už žádné ženě neschází spolehlivý mobilní a samostatný muž po padesátce co ji doma obejme a políbí

Ahoj...hledám spolucestující na cestu kolem světa v termínu od 11.9-3.10.2019. Destinace New York, San Francisco, Hawaii, Sydney, Singapur a Maledivy. Letenky zaridim do 30.000 a ubytování dle dohody. Snad se najde nějaký blazen jako ja:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha
Muž | 19 let
Praha
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 29 let
Praha