Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

Kino
Umění
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledá se prima kamarád , možná i víc na výlety pěšky, autem, vlakem po Čechách i k sousedům, občas také letadlem k moři. Podnikavý s lehce dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, flexibilní v čase i prostoru. Příroda, památky, kultura, moře, voda, hory, dobré jídlo a pohoda. Tak co?

MužNa kole 58 let Brno

TOP  24.8.2019

Ahoj, nemáš s kým jezdit, tak se přidej.Můžeme vyjet spolu, nebo s naší partou.Mám rád lesní cesty, nová dosud nenavštívená místa, posezení u táboráku, koupání a vůbec vše co patří k aktivnímu životu.Jirka 177/85. Můžeš poslat fotku?děkuji

Hledám kamaráda/ku na cestování zatím po Evropě. Pokud rád/a cestuješ tak se ozvi. Nehledám nic víc než parťáka na cesty.

MužNa hory 56 let Rokycany

TOP  23.8.2019

Hledám spolucestující lyžařku na čtyři dny lyžování v TOP Italském středisku LIVIGNO. Doprava autobus , ubytování polopenze.

ŽenaK vodě 58 let Brno

TOP  23.8.2019

V září k moři. Jen do mobilhomu. Každý svůj pokoj.

MužNa kole 54 let Třebíč

TOP  21.8.2019

Rád bych v průběhu září uskutečnil výlet na kole na 2-3 dny. Kam? To zatím ještě nevím, ačkoliv nějaké tipy po naší vlasti mám. Najde se žena, která by mě doprovodila?

MužPo Evropě 52 let Brno

TOP  21.8.2019

Hledám nějakou pohodovou, nekonfliktní spolucestující na trajdání autem po Itálii od 7.9. na zhruba 10-12 dní, nebo po domluvě klidně někam letecky. Řidičské schopnosti výhodou. Pouze nekuřačka s fotkou.MužPo Evropě 57 let Praha

TOP  22.8.2019

Několikrát za rok létám za teplem na dovolenou k moŕi a užívám si tam all inclusive a relax. Protoźe cestuji sám musím ale stále cestovkám připlácet zbytečně navýšení za "single room". Pokud jsi sympatická mladší źena a také řešíš stejný problém, budu rád kdyź se ke mě přidáš a vydáme se někam spolu. Jsem stále aktivní, zabezpečený, pohodový muž. Nehdej prosím v této mé nabídce nějaký postranní záměr. Vše seriozně. Domluvíme se?