Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Hledám sympatického, pohodového muže, mluviciho anglicky pro společné cestování. V létě HR, jižní Evropa, v zimě exotika. Můžeme být kamarádi, v případě sympatií i milenci.

Hledám sympatického, pohodového muže, mluviciho anglicky pro společné cestování. V létě třeba autem do Chorvatska nebo jižníi Evropy, v zimě exotika. Můžeme být kamarádi a při vzájemných sympatiich i milenci.

Ahoj, ozve se mi někdo pozitivní a v mém věku na společné výletování?

V nejbližších dnech v září se chystám do jižních Čech za poznáním tohoto regionu a samotnému se mně moc nechce. Nebyla by k těmto aktivitám nakloněna některá dobrá dušička? Těším se na odpověď.

Hledám milou a přijemnou parťacku na společnou pobytovou dovolenou v Lednu do Dominikánské Republiky.Nechci jet singl a platit jednolůžkový pokoj.

Hledám sympatickou kamarádku se smyslem pro humor, nekuřačku, na občasné výlety po Evropě. Nechci zbytečně platit za druhé lůžko a ve dvou je to taky mnohem zábavnější. Pošli foto, prosím.

Pro povídání si hledám inteligentního staršího, ženatého kamaráda. Výhodou , ale ne podmínou je optimistický přístup, tvé podnikání a chut se občas toulat po Čechách a okolí, auto jen tak na projíždku, výstavy, další zájmy a nápady. Vzájemné respektování vlastních vztahů.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha

MužNa hory 56 let Rokycany

TOP  19.8.2019

Lyžování v Italských Alpách , hledám spolucestující lyžařku.

MužNa hory 56 let Rokycany

TOP  19.8.2019

Hledám lyžařku na lyžování v Itálii na čtyři dny , ubytování s polopenzí.

ŽenaNa výlet 61 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám kamaráda, nebo kamarádku na kratší výlety v okolí Prahy, nebo jít k vodě . Jsem 61 letá žena z Prahy .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha