Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

Hledám spolucestující ženu na společné výlety po Česku. Hledám spolucestující, prosím nehledám vztah ani flirt. Obdivovat krásy je lepší ve dvou než samotnému. Auto mám.

Hledám tímto parťačku do sklípku na Jižní Moravu 13. – 15. 7. Ochutnávky vína, koupání, cyklistika. Jestli Tě tato nabídka oslovila, budu se těšit na odpověď.

ŽenaK vodě 60 let Zlín

TOP  2.7.2020

Najde se nezadany muz pro vylety a rekreaci ?

Mám delší blond vlasy modré očí postava ani tenká ani tlustá spíš plnoštíhlá výška 166 cm mám ráda klid pohodu a hledám muže na výlety. Jsem ze Zlína vzdálenost mi nevadí. Prosím muže zadané a se závislostmi nepište. Věk muže od 50sáti let.

Poznám ráda kamarádku na výlety po čechách a ráda bych koncem srpna let.do Bulharska věkově...? mě je 63 jsem aktivní veselá holka.Nekuřák! Ahoj brzy Janina.

Léto na krku, víkend-víkendy na Mácháči nebo jinde??

Inu, léto je v plném proudu a tak hledám kamarádku k výletům v Česko-saském Švýcarsku, v Lužických, Jizerských nebo Krušných horách. Bicykly mi dva v komoře visí, ten třetí má pohon elektrický. Takže nesčetné možnosti se nabízejí...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 62 let
Praha

MužNa výlet 60 let Praha

TOP  1.7.2020

V týdnu od 21. 7. do 25. 7. plánuju takovou menší dovolenou v Českém ráji v oblasti pod Turnovem poblíž Drábských světniček a rybníků Drhleny a Branžež. Vidím to tak na 3 - 4 klidné výlety pěší (může být i na kole). Pokud by měla nějaká nekuřačka odkudkoli chuť se přidat, ať se ozve a domluvíme podrobnosti.

Přála bych si seznámit se s podnikavým mužem, který je ochoten cestovat daleko za hranice obyčejných dnů. Nejlépe do jižní nebo střední ameriky, ev. Mexika - a to již v listopadu - prosinci 2020 aspoň na dobu 1 měsíce. Jsem snad pohodová, nebojácná holka se sedmi křížky na krku.

Hledám kamaráda, nebo kamarádku, kteří už nechtějí jezdit sami na výlety do přírody, do hor, chodit do divadla atd. a schází jim podělit se s někým o zážítky a nechce se jim sedět doma.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany