Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : Seznamka

MužNa kole 59 let Praha

TOP  1.6.2020

Nikdy jsem si inzerát do seznamky nedal, ale třeba se stane zázrak. Je mi dost let (mentálně je mi však zhruba dvacet, čili můj průměrný věk činí kolem 40 let) a hledám ženu na cestu kolem světa (kolo, stan). Pozitiva: Zkušenosti mám, tak vím, že kondice není třeba, není spěch. Negativa: Budeme moknout, mrznout, opravovat, strádat. Možná i padat a zraňovat se. Projíždět nebezpečnými místy. Romantiky bude minimum. Za odměnu mohu nabídnout jen krev, pot a slzy. Najde se nějaká stejně střelená?

MužNa kole 64 let Zlín

TOP  1.6.2020

Dáme kolo úterý a čtvrtek dopoledne. Okres Zlín dojedu autem a pak jedem. Potřebuji společnost a pokec. Počítám i s obědem.

Dobrý den, ozve se příjemná cyklistka nebo nordic walking na občasné projížďky/výlety ? Jsem 62/182/88. Díky.

MužNa kole 60 let Brno

TOP  28.5.2020

UnavenýJoe je nemá s kým vyrazit na kolo. Jsi na tom podobně a ocenila bys mou společnost ? Ne vždy má člověk chuť vyrazit sám. Dík za odpověď :-))

MužNa kole 62 let Náchod

TOP  28.5.2020

Rád bych našel ženu , která by ráda občas na kolo. Okolí Náchoda. Můžeme dát kola i do auta a popřípadě kousek popojet. Já 61, normální muž, těším se na přírodu i na vše krásné.

MužNa výlet 61 let Brno

TOP  26.5.2020

Někdo z Brna na výlety (o víkendu) po bližším nebo vzdálenějším okolí, pěšky nebo na kole ? Žena nebo muž nebo malá parta, pohodově.

MužNa výlet 62 let Praha

TOP  23.5.2020

Zdravím, hledám příjemnou slečnu, paní - nejlépe bez závazků, nejlépe z Prahy a okolí, pro společné procházky, výlety po ČR, později Evropa, dovolená u moře.Miluji hudbu a cestován.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha

MužK vodě 61 let Brno

TOP  23.5.2020

Hledám nezadanou, nekuřačku, ve věku 52-66 let, pro dny všední i sváteční, takovou, se kterou bychom se na sebe těšili a tu druhou půlku života si spolu užili, v lásce, porozumění, důvěře, klidu, pohodě.... Pokud tady jsi, tak se ozvi Jurovi

Hledam kamaradku na dovolenou k mori

Novopečený důchodce hledá společnici k vodě a do přírody. Optimismus, dobrá nálada ...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 62 let
Praha